Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatni tydzień
 2. Wcześniej
 3. Do emulacji starych konsol lepszy będzie Raspberry Pi 3, głównie ze względu na wydajność i sporo gotowego oprogramowania. Poza tym komputery z serii Raspberry Pi mają lepsze opinie. Taki komputer kosztuje 300-400 zł w zależności od modelu, zerknij na ten https://www.morele.net/komputer-raspberry-pi-3-model-b-starter-kit-set-1-wa-pi3set1-1002177/ - ma trochę dodatkowego wyposażenia.
 4. Jaki minikomputer wybrać? Raspberry Pi 3, czy może ODROID-C2? Ma służyć jako emulator starych konsol.
 5. Jakość dźwięku powinna być najważniejsza przy wyborze głośników, choć w przypadku przenośnego równie istotna jest funkcjonalność. Taki głośnik musi być bezprzewodowy, z bluetooth oczywiście, o sporej mocy (min. 20-30 W), z droższych wart uwagi jest Marshall STANMORE https://www.morele.net/glosnik-marshall-stanmore-czarny-001764200000-1116723/ a z tańszych Jabra SPEAK 510 MS. Bardzo podoba mi się głośnik Huawei BLUETOOTH AM08, ale znacznie odbiega funkcjonalnością i jakosć dźwięku od poprzednich.
 6. Zdecydowanie lepiej sprawdza się golarka. Najlepsze są głowicowe (golą szybciej i dokładniej), ale bardziej komfortowe są jednak foliowe, są też tańsze, choć nie zawsze. Najlepsze moim zdaniem golarki mają Braun i Philips, także wybrałbym coś z tych marek, z tych bardziej zaawansowanych sprawdzi się ta golarka (foliowa) https://www.morele.net/golarka-braun-9-9290cc-1059002/ - jest solidnie wykonana, dość poręczna i skuteczna.
 7. Do golenia używacie zwykłej maszynki, czy golarki elektrycznej? Co waszym zdaniem lepiej się sprawdza?
 8. Na co zwrócić uwagę przy wyborze przenośnego głośnika? Jaki wybrać do 1000 zł?
 9. Lepiej czyta się e-booki na czytniku, ale jeśli masz już tablet, to szkoda pieniędzy. Jeśli nie masz, to najlepsze opinie mają czytniki marki Kindle, model Paperwhite 3 https://www.morele.net/czytnik-kindle-paperwhite-3-z-reklamami-1062791/ będzie w sam raz - ma niezły wyświetlacz, świetne podświetlanie, do tego wytrzymałą baterię.
 10. Czytacie e-booki? Wolicie czytać na tablecie, czy na czytniku?
 11. Jakiś poręczny, z wytrzymałą baterią, taki z mikrofonem z redukcją szumów pochodzących z otoczenia i funkcją wyciszenia, jak ten zestaw https://www.morele.net/sluchawka-jabra-sluchawka-jabra-mini-619953/ od Jabra - wykonanie jest bez zarzutu, a jakość dźwięku zadowalająca.
 12. Jaki zestaw słuchawkowy wybrać do telefonu? - ma służyć choćby do prowadzenia rozmów w samochodzie.
 13. To zależy od potrzeb. do domu powinien wystarczyć prosty access point za kilkadziesiąt zł, TP-LINK ma dość dobre w tej cenie. Jeśli natomiast szukasz bardziej zaawansowanego, to sprawdź access pointy od Ubiquiti, ten https://www.morele.net/access-point-ubiquiti-ac1300-5ghz-uap-ac-pro-843271/ ma dobre opinie - jest stabilny, funkcjonalny, zapewnia też świetny zasięg.
 14. Jaki access point ze średniej półki cenowej wybrać do domu? - jakiś w miarę prosty w obsłudze, stabilny, o dużym zasięgu.
 15. Mój aktualny komputer nie jest w stanie obsłużyć większości nowych tytułów – w związku z tym, rozglądam się za nowym. W jaki układ powinien być wyposażony? Czy ten: https://www.morele.net/wiadomosc/intel-core-i5-7200u-wydajnosc-oraz-specyfikacja-porownanie/5208/ nada się? Z góry dziękuję za wszelkie opinie.
 16. Z jakich? Nie mają w swoim składzie niczego dobrego. Sam byłem ich zagorzałym fanem, ale gdy zapoznałem się z artykułem dostępnym na http://www.herbapol.com.pl/aktualnosci/energetyki-czym-sa-dzialaja zmieniło się to...
 17. Chcesz osiągnąć sukces? Oferuj innym to, na czym się znasz. Z doświadczenia jednak wiem, że największy sukces osiągają firmy w sektorze budowlanym. Jeśli chciałbyś zająć się budową domów, to część sprzętu budowlanego możesz nabyć w tym miejscu: http://staltechnika.pl/pl/
 18. W jaki sposób przechowujecie dokumenty? Nie oszukujmy się - przechowywanie dokumentów jest niezwykle ważne. Jakie kroki podjąć, aby przez wiele lat były w dobrej kondycji? Z góry dziękuję za wszelkie opinie i porady!
 19. Jak w temacie – z jakich składników składają się napoje energetyzujące?
 20. Jaką firmę otworzyć, aby osiągnąć sukces?
 21. Panowie, jest sprawa - szukam nowego laptopa (poprzedni uległ awarii) - znalazłem jeden, z tą kartą graficzną https://www.morele.net/wiadomosc/nvidia-geforce-gtx-1050-w-laptopie-wydajnosc-oraz-specyfikacja/5282/ - co myślicie? Nada się? Pomóżcie przyjacielowi w potrzebie!
 22. Cześć! Chciałbym skompletować komputer do zastosowań biznesowych, w związku z czym szukam procesora, który byłby najbardziej odpowiedni. Szukając różnych informacji, natrafiłem na https://www.morele.net/wiadomosc/intel-core-i5-5257u-w-laptopie-wydajnosc-oraz-specyfikacja/5273/ - myślicie, że się sprawdzi?
 23. Jak w temacie. Z uwagi na to, że w najbliższym czasie planuję remont, już teraz chciałbym zaopatrzyć się w niezbędny osprzęt. Szukając oświetlenia, natrafiłem na sklep internetowy https://smart4living.pl/12-oswietlenie oferujący oświetlenie inteligentne (można nim zarządzać z każdego miejsca na świecie). Czy warto się na nie zdecydować?
 24. Z uwagi na to, że dużo podróżuję, szukam laptopa z procesorem, który mógłby zagwarantować mi długą pracę na akumulatorze. Czy wybór tego modelu: https://www.morele.net/wiadomosc/intel-core-i5-5300u-wydajnosc-oraz-specyfikacja/2494/ będzie odpowiedni?
 25. Zdecydowana większość dłużników chce wyczyścić informacje na swój temat z BIK. Jak udało mi się przeczytać w jednym z artykułów na https://www.finai.pl/ jest to możliwe tylko w niektórych przypadkach. Jak widać, większość firm, które oferują czyszczenie BIK-u są nieuczciwe.
 26. Cześć! Gdzie ubezpieczacie swoje samochody? Czy moglibyście polecić mi miejsce, w których ubezpieczenie będzie niedrogie i dobre? Czy szukając korzystnych rozwiązań, warto korzystać ze stron takich, jak https://superpolisa.pl/ ?
 27. Z uwagi na to, że najbliższy tydzień spędzę w domu, chciałabym spędzić ten czas przy dobrym filmie. Czy moglibyście polecić mi jakieś tytuły warte obejrzenia (uwielbiam horrory)? Chciałabym, aby były one dostępne na platformie https://movieneo.com/ gdyż to zazwyczaj przy jej pomocy oglądam filmy!
 1. Załaduj więcej aktywności