Valoos

Użytkownicy
 • Zawartość

  655
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Valoos

 • Ranga
  Zaawansowany użytkownik

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.valoos.pl
 • Skype
  Grafik 2D/3D

Profile Information

 • Lokalizacja
  Poznań
 • Zainteresowania
  Fotografia
 1. Liczba = Liczba.toString(); a jeszcze lepiej Liczba = Liczba.toFixed(0).toString(); wtedy masz liczbę skróconą do 0 miejsc po przecinku Można też bardziej klasycznie Liczba = mathFloor(Liczba.toString()); ale w tym przypadku po prostu utnie część ułamkową, a przy .toFixed(x) pozostawia x miejsc po przecinku.
 2. może czas na migracje na CS5...?
 3. Zacznijmy od tego, że CS3 jest 32bitowy i nie wykorzysta jednorazowo więcej niż 3,2 GB. Koniec, kropka. (Jeżeli nie masz systemu 64bitowego to w ogóle nie będziesz miał dostępu do RAMu powyżej tych 3,2GB) 8GB wykorzystasz w AE do renderingu w tle i chyba nic więcej, bo ten multiprocesing wbudowany w CS3 taki jakiś ciężki do okiełznania mi się wydawał (mało siedziałem na CS3, bo mam CS4)
 4. Przesadzacie. Wieje tandetą, ale z powodów estetycznych a nie technicznych. Poza tym, ręka do góry, który z was tutaj jest z telewizji...
 5. podaruj sobie OpenGL'a pod Afterem, gra nie warta świeczki ...
 6. Zmień rozszerzenie vob na mpg i wczytaj normalnie do premierki. W 90% działa. VOB to MPG2 8Mbps (albo 9)
 7. Na 90% jest to związane z OpenGL. ("Piorun" - 4 ikona od prawej pod podglądem). Ja OpenGL mam zawsze wyłączony, bo jeszcze nikt mi niezbicie nie udowodnił, ze to to jest do czegokolwiek przydatne i cokolwiek przyspiesza.
 8. Przy rejestrowaniu na forum powinien być taki krótki test - czy umiesz wkleic link z YT z konkretnym czasem.
 9. Ma to sens, ale nie jestem pewien czy zwykłe kontrolery z płyty głównej są wstanie dać tyle czadu. http://pl.engadget.com/2009/01/31/raid- ... ia-i-cena/
 10. Bez nerwów. To miała być taka mała zaczepka, ale chyba emotka na końcu zabrakło Co do puszek to faktycznie w tej dziedzinie Canon jest niekwestionowanym liderem, ale ja i tak jestem w drużynie Nikona. D7000 zapowiada się naprawdę nieźle, ale jeszcze surowego pliku z puchy nie widziałem. To jest krytyczną sprawa bo poprzednie nikony miały tragiczną kompresje.
 11. Kurcze mimo faktu, że dość dużo podstawowych błędów i momentami estetyka sięga najniższych dostępnych poziomów to ujął mnie pomysł... no i determinacja oraz cała masa pracy włożona w realizację. W tej chwili daleko jeszcze do światowych poziomów, ale należą się duże brawa. Tak trzymać.
 12. Kupiłeś sobie DSLR'a, żeby się pochwalić cudzymi filmikami ? ...
 13. Edit->Preferences->Display Myśle, że ustawienie All Keyframes załatwi twój problem.
 14. elegancko rozpisany kod... jak widać kluczem do rozwiązania twojego problemu było użycie logicznego and (&&)