fazuch

Użytkownicy
 • Zawartość

  707
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-3 Poor

O fazuch

 • Ranga
  Zaawansowany użytkownik

Profile Information

 • Lokalizacja
  b-stok
 1. jest, nazywa się tracking
 2. wrzucasz do windows/fonts. Poza tym wystarczy kliknąć prawym na foncie i wybrać instalację, wtedy samo wrzuca.
 3. o ,fajne, może się skuszę, chociaż wpaść na jeden dzień.
 4. ja w warszawie teraz pomieszkuję to również chętnie bym wpadł na coś takiego w wolnej chwili
 5. zaznacz klatki, kliknij na nie prawym klawiszem myszy, wybierz keyframe interpolation i w miejscu spatial interpolation, zmień na linear
 6. + niektóre pluginy i produkty za darmo są również dostępne.
 7. po co green screen, po co roto, nagrywasz 2 ujęcia i odpowiednio układasz jedynie proste maski, chyba, że wolisz ciąć sobie żyły i wchodzić pod górkę.
 8. nigdy nie mogłem zrozumieć co komu zależy ile kto ma wyświetleń. Boli to Ciebie, że ktoś ma tyle wyświetleń i robi filmy takie a nie inne? Każdy robi co chce i na co ma ochotę, a że korzysta w presetów i gotowców to już jego sprawa, lubi powielać coś po tysiąc razy, nie potrafi zrobić sam, nie chce się nauczyć, nie chce być kreatywny to nie, np. jeżeli będzie na podstawie tego szukać pracy w przyszłości to potencjalny pracodawca takiego będzie omijać szerokim łukiem, ale to jest tylko i wyłącznie sprawa twórców tych filmów, bo chyba nie będziesz ich umoralniać co jest dla nich dobre a co nie. edit: mnie natomiast boli względem takich ludzi to, że robiąc swoje prace tylko na gotowcach zabierają pracę innym i psują tym samym rynek.
 9. ale wy kombinujecie... nie ma co się bawić, daj kilka warstw o tej samej wielkości za zdjęciem w niewielkich odlogłościach od siebie po osi Z (może być nawet to zdjęcie z efektem fill), wtedy dostaniesz taki udawany efekt 3d, i jak np. ustawisz kamerę pod kątem to uzyskasz taki efekt jak na twoim obrazku.
 10. ostatnio była komedia Szefowie-wrogowie
 11. check out liquify effect
 12. zależy do czego chcesz użyć partiklów, ja jak chce zwolnić cc particle world to zwiększam resistance, co prawda za bardzo nie zwalniają, ale pokombinować z tym i z poszerzaniem producera i zawsze mi wychodzi żądany efekt zwolnienia partikli.
 13. tu nie trzeba posiadać żadnej wiedzy tajemnej, jedynie dogodnie wszystko poskładać, aby odbiorca nie szukał danej rzeczy parę godzin, żadna filozofia, naucz się AE i dopiero wtedy zabieraj się za sprzedaż templatów, bo z tego co widzę to moim zdaniem odkryłeś przysłowiową żyłę złota, a bez wiedzy chcesz udać się z motyką na słońce.
 14. zobacz fpsy w kompozycji albo ustawienia kodeka