DPstudio

Użytkownicy
 • Zawartość

  176
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutral

O DPstudio

 • Ranga
  Bywalec

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.youtube.com/user/pierdylll

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Złotów
 • Zainteresowania
  Film, Muzyka, Animacja, VFX, Rysunek, Malarstwo
 1. Dzięki. Kurde mam ae cs6 i tam nie ma opcji zapisu shape layerów jako presetów. W wersji CC wszystko śmiga.
 2. Witam, zamierzam wykupić licencję CC na dwa programy - after effects oraz premiere pro. Wchodzę w https://creative.adobe.com/pl/plans i wybieram pojedynczą aplikację. Dlaczego nie mogę zmienić waluty? Zamiast euro wybieram dolara i pojawia mi się niższa cena... Chcę kupić program w dolarach ale kiedy przechodzę do następnego kroku cena znów pojawia się w euro bez możliwości jej zmiany... O co tam chodzi wie ktoś może?
 3. Czy jest możliwość zapisania, eksportowania shape layersów w after effects tak by mogło się je później edytować w innym projekcie? Nie chce całej nowej kompozycji tylko pojedynczego shape layera coś jak plik photoshop z warstwami a nie zwykły jpg.
 4. Witam, Jak ma się sprawa jeśli zarabiam na envato i pieniądze przelewają mi się na konto firmowe? Kiedy ktoś kupuje mój projekt jest on już opodatkowany, ja dostaje połowę pieniędzy itd. ale kiedy envato robi mi przelew na konto Paypal a później z tego konta przelewam sobie pieniądze na konto firmowe to czy muszę płacić jakiś dodatkowy podatek? Czy muszę okazać jakieś faktury za przelewy księgowemu? Jeśli tak to skąd je wziąć? Przecież nie dostaje żadnej faktury od paypal
 5. Dodam, że żaden rogram z pakietu CS6 nie działa... Próbowałem odinstalować i zainstalować i nic
 6. A no to takie buty Ok dzięki za odpowiedź!
 7. Nie da rady... To samo...
 8. Witam! Z racji takiej, że ostatnio mam problemy z włączeniem AE CS6 zainstalowałem na próbę wersję CC 2014. Postanowiłem wstępnie zakupić subskrypcję (chyba bardziej opłaca się kupić cały pakiet łącznie z photoshopem itd skoro już subskrybuję Premiere PRO? ). No i tu takie teraz moje pytanie. Czy mogę sprzedać After Effects CS6? Opakowanie, płytka, wszystko oryginalne ale czy jest możliwość dezaktywowania kodu na moim komputerze i aktywowania go na innym z innym nr IP itd?
 9. Zainstalowałem wersję trial CC 2014 i wszystko śmiga... Więc problem lezy gdzieś w AE CS6 raczej a nie w QT
 10. wyskajuą za to swa błędy: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/accb2e2d32c42ca2.html
 11. aha i po naciśnięciu OK program i tak się nie uruchamia tylko zatrzymuje się na odczytywaniu jakiegoś losowego pluginu
 12. Dodam, ze instalacja QT alternative nie pomogła -
 13. Witam, Problem jest z AE vCS6. Ostatnio na nim pracowałem i zawiesił mi się komputer. musiałem go zresetować. Od tego czasu program się nie uruchamia. Odinstalowałem go i zainstalowałem ponownie i nic to nie dało. Tak samo zrobiłem z QT. Ciągle widzę okienko startowe AE z napisem "Instalizing MediaCore". Po około 2 minutach pojawia się błąd: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9defb4a6ece22a56.html Wie ktoś o co chodzi?
 14. Na prawdę Zajebiście! Mam pytanie Jak wykasowałeś ciężarówkę na moście? Jechaliście dwa razy? A nie w sumie to Nie Ty nagrywałeś. Więc jak?
 15. Witam! Od pewnego czasu mam problem z auto-trace. Chodzi o to że kiedy wybieram jakiś obiekt z kanałem alpha i włączam auto-trace to nierówno mi maski układa... I wygląda na to że ustawia je w miejscach w ogóle nie potrzebnych np na idealnie prostych liniach potrafi wcisnąć kilka punktów maski z tym że jedna wyżej druga niżej itd coś jak na załączonym screenie. Nie wiem czy coś przestawiłem czy nie ale już chyba wszystkiego próbowałem w ustawieniach auto-trace i nic nie pomaga...