damian3k

Administratorzy
 • Zawartość

  2051
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

4 obserwujących

O damian3k

 • Ranga
  Profesjonalista
 • Urodziny 12.02.1990

Contact Methods

 • AIM
  9387625
 • Website URL
  http://www.demoreel.pl

Profile Information

 • Płeć
  Nieustawiona
 • Lokalizacja
  Gdynia
 • Zainteresowania
  Animacja. efekty specjalne, gry... robienie gier :)
 1. Pięknie dziękuję! Jakby to jeszcze miało 3D stereo było by idealne. Ale z tego co widzę twórcy pragną wprowadzić taką opcję. Może coś znajdę innego jeszcze do 360 z 3D. Wszelkie podpowiedzi mile widziane
 2. Hejo! Kopę lat !!! Zastanawiam się czy można by zrobić jakiegoś template'a do obrabiania filmów 360* (sferycznych w AE) ze wszystkimi zniekształceniami itd. Chodzi głównie o dodawanie efektów specjalnych i innych bajerów do gotowych już filmów, aby (dodatkowe elementy) zniekształcały się poprawne w mapowaniu sferycznym (jak film). Które wygląda przy obrazie z kilku kamer, mniej więcej tak : Najlepiej template do filmów stereo- 3D (sbs/ud) 360* gdzie stereoskopia jest dookoła widza. Bo raczej sklejanie filmów z wielu kamer w Ae nie jest możliwe... dlatego pytam tylko o elementy dodatkowe. Bedę wdzieczny za wszelkie rady. Bawi się ktoś z tutaj obecnych, w takie nagrywanie pod gogle VR?
 3. Polecam użyć do animacji: http://duduf.net/?page_id=151 A do ust mogą się przydać pluginy : http://aescripts.com/search/?q=lip Albo z bezpłatnych to jak wpiszecie lip-sync na youtube to fajne tutki są. Ogólnie sporo rzeczy na expressionach można zrobić - oczy śledzące pojedynczy punkt itd. A to sporo przyśpiesza jak raz się zrobi a dobrze Powodzenia! Zapodajcie wyniki koniecznie jak zrobicie coś.
 4. Hej. Mam pewna zagadkę do rozwiązania i chciałem zapytać o radę. Chce zrobić podobną animacje do tej: http://www.istockphoto.com/stock-video-22990716-digital-network.php?st=e37fcf2 Problem polega na tym aby zaminować rozdzielanie się punktów na 3, następnie tych trzech na 9 kolejnych itd... Nie mogę tego robić ręcznie parentami bo punktów jest zbyt wiele... Jest o tyle ciężej, że moje Nulle (bo to te obiekty animuje) musza się na koniec ułożyć w głowę. Nulle w kształcie głowy 3D już w Ae mam pytanie jak najłatwiej i najszybciej z automatu te tysiące punktów zaanimować w ten sposób tak aby na początku były jednym punktem a potem podobnie jak ma to miejsce w łonie matki (ale porównanie ) dzieliły się - tyle, że nie na 2 a na 3. Będę wdzięczny za każdy pomysł
 5. VR skrót od virtual reality - czyli rzeczywistość wirtualna, jest przyszłością e-rozrywki. W końcu dostaniemy możliwość wyjścia po za prostokątny ekran i odczuwania gier w najbardziej realny sposób... jakbyśmy w nich byli! A to za sprawą takich urządzeń jak Oculus Rift, Razer Hydra czy Virtuix Omni i wielu innych. Zapraszam do polubienia fanpage na FaceBooku https://www.facebook.com/vrealitypl . naszej strony www.vreality.pl - zamieszczamy tam najświeższe newsy ze świata VR. Zostań fanem na fb i bądź na bieżąco !
 6. Fajne, fajna Miło się ogląda. Zdjęcia twoje czy tylko post?
 7. Importujesz psd jako kopozycje nie layer. Potem wszystkim warstwom ustawiasz długość jednej klatki, zaznaczasz od pierwszego layera do ostatniego i klikasz prawym i wybierasz keyfreame assistant, sequence layers, ok. Robisz precompose wszystkiego. Na pre compie (trwającym tyle ile ma klatek) Dodajesz timeremapping z expressionem (zegarek klip klikniety z altem) loopOut() Albo loopOut("cycle") Zapetlonego precomposea animujesz na pozycji standardowo.
 8. Herezje głosisz człowiecze. W wielu zagadnieniach szeroko interpretowanej "grafiki" matematyka to podstawa. Od swobodnego działania w przestrzeni dwu czy tójwymiarowej, przez różnego typu skrypty aż po web design gdzie matematyka łączy się z programowaniem... Ogólnie matematyka przydaje się wszędzie... w każdym aspekcie życia. Nie mówię że zawsze chodzi o coś zaawansowane jak liczenie całek , czy macierzy, ale opanowanie takich podstaw jakie prezentowane są w licach jest istotne. Dobrze że chociaż złagodziłeś to bluźnierstwo, zamach na królowe nauk Ostaniesz się z głową.
 9. na braku perspektywy
 10. Przypomina jeden ze znanych ale raczej sa tą po prostu kwadratowe warstwy 3d, obracane w pewnej sekwencji.
 11. A co jest nie tak? Jakie problemy z określeniem sprawia? Zrobienie Avatara z głowy celebryty było by bardziej na miejscu, niż z emerytowanego papieża? Czy ogólnie taka inżynieria e-genetyczna jest nie do zaakceptowania dla osób wierzących ?
 12. Krew wygląda jak ta z https://www.videocopilot.net/products/action2/ dodana na filmie nawet bez specjalnej koloryzacji czy efektów...
 13. http://splaszfx.pl/klienci/animacja-szybko-tanio-i-dobrze-czy-to-mozliwe/ za ta kwotę 5minut takiej animacji ktoś zrobi na odpi***ol , serio. Pytanie czy "tanio" jest najważniejszym elementem. Jesli tak, to pewnie znajdzie się ktoś kto przysiądzie i zrobi w gorszej jakości. Albo tak jak ener napisał , zrobi za 500 zł, 1 minute ale porządnie. Tak i pewnie znajdzie się tu ktoś "młody" kto to zrobi, jakość będzie nieporównywalna do tej przedstawionej, z "ambicjami" jest różnie... czasami przerastają możliwości Może jednak taka (gorsza) jakość Ci wystarczy i nie będzie potrzeby zwiększać budżetu aby ktoś "starszy" i ambitny sie za to zabierał.
 14. i cenę, zarówno kamer ze zmienianą optyką jak i cenę samej optyki do nich (jakości, ilości producentów i ceny)