Volver

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Volver

 • Ranga
  Nowy
 1. Używam Sony Vegas. Prosty, przejrzysty, posiada to, czego potrzebuję.
 2. Mam wersję CS3 . Już wszystko działa. Zainstalowałem wszystko od nowa ;].
 3. Nie mam nic. Komputer czyściutki, świeżo po formacie Poprawa Moje projekty chodzą a jeżeli otwieram Andrzeja Kramera to właśnie się tak dzieje. ;/ PS. jeszcze 2 dni temu chodziło i było w porządku wszystko.
 4. Tak, ponieważ sam go robiłem.
 5. Hmmm mam 2GB RAM Quad 6600 2,40 GHZ x4, karta graficzna GeForce 8600 GTS. Nie wiem co jeszcze napisz jakieś wymogi. Nie umiem do końca opisać tego, co się tam dzieje jest normalnie dopóki nie załaduje jakiegoś projektu po chwili mam białe i brak odpowiedzi ;/
 6. Witam ! Kiedy chcę otworzyć jakikolwiek projekt, to projekt się ładuje i to jeszcze nie do końca. Gdy próbuję kliknąć myszką, program przestaje odpowiadać. Mógłby ktoś pomóc ?
 7. Aha . A jeżeli chciałbym, żeby ruszał się po okręgu, to za pomocą wigge też się da ?? . A jak nie to jak
 8. Macwoz, nie jesteś złośliwy po prostu wyrażasz opinię i to mi się podoba. Dobra już mniej więcej wiem na czym to polega. Dzięki za pomoc.
 9. Witam ! Już od dawna szukałem takiego właśnie forum i trafiłem na to. Dotąd jechałem na tutorialach z Video Copilot, a teraz chciałbym zrobić coś swojego. Mam narazie 3 pytania : -Jak zmienić drogę http://www.videocopilot.net/tutorials/3d_stroke_effect/ < -Czy w CC Particles, gdy wybierze się Crazy Thing (to jest to niebieskie światło, które lata na wszystkie strony) można zmienić drogę? -Jak zrobić taki efekt napisu jak z tego filmu od 0:00 do 0:07