DAFi87

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez DAFi87

 1. Witam. Poszukuję freelancera lub studia do współpracy w trybie zdalnym. Pasjonuję się grafiką ruchomą, bardzo dobrze znam After Effects. Znam również Photoshop, Illustrator, Premiera też coś liznąłem. Z oprogramowania 3D to pracuje głownie w blenderze, ale też znam podstawy Cinema 4D i trochę 3ds Max. Szukam kogoś do współpracy by jeszcze bardziej się rozwinąć i może coś zarobić. Szybko się uczę i jestem sumienny, a przede wszystkim uwielbiam pracować z grafiką, tworzyć rozmaite efekty i poznawać nowe techniki Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z moim skromnych (i świeżym) portfolio: https://www.youtube.com/channel/UCUSSVQqHm03vbISzYwCZtCA Podaję namiary na siebie: email: mennkyr@gmail.com tel. 661064848
 2. Witam. Chce sobie nabyć parę wartych uwagi książek, ale niestety nie znam żadnych pozycji. Jakie możecie polecić lektury związane z motion design?
 3. Witam. Mam zawiły kształt (mniej - więcej, coś przypominające 9), który potrzebuję pokryć ruchomą maska wzdłuż ów kształtu. Animowałem to ręcznie, ale niestety nie udało mi się uzyskać płynności. Dlatego zrobiłem nulla który porusza się po ścieżce, która odzwierciedla kształt. I Tu stanąłem, nie wiem jak przenieść teraz to na ruch maski. Może mi ktoś podpowie jak to zrobić lub zaproponuję inne rozwiązanie.
 4. Witam. Mam problem i nie mogę go rozwiązać również nie znalazłem podobnego wątku na forum. Do moich materiałów (filmików) dodają się losowo pojedyncze klatki z materiału nad którym pracuje. Np: filmik trwa 5 s to np w 4 sekundzie mignie mi dodatkowa klatka z 1 s. Nie wiem co jest grane próbowałem zmienić kodeki ale bez skutku. Dodam jeszcze że problem występuję w programie same odtwarzanie po za programem nie ma takich efektów. Problem występuję zarówno w wersji CS 5 i CS 6. Wcześniej pracowałem na CS 4 pod XP i nie było takich akcji, teraz jadę na win 7 professional 64 w sprzęcie nic nie zmieniałem: nVidia 9600 GT Q9300 4 giga RAM. Pomocy!
 5. Hmm... Stawiam raczej że to coś z zdekodowaniem materiału video, bo jak tylko dodam do projektu materiał vide do wyskakuje błąd i brakuje audio z tego materiału. A co do odtwarzania to może nie zbyt jasno się wyraziłem. Mianowicie przed edycją materiału w AF nie ma "dodatkowych klatek", ale jak zacznę coś już edytować to pojawiają się owe klatki . Nie mam ich dużo bo tylko kilka ale na prawdę uprzykrzają prace. Dało by się jeszcze jakoś żyć z tym, lecz one również się renderują. (link do fotki z błędem http://imageshack.us/photo/my-images/100/bladin.jpg/).
 6. Witam. Problem jest taki odpalam RAM pri obraz normalnie się odtwarza a dźwięk jest 2-3s i koniec. Czasem jak kompozycja jest dłuższa to dźwięk pojawi się w połowie albo pod koniec na parę sekund. Strasznie frustrujące, zwłaszcza że obecnie pracuje nad projektem w którym dźwięk jest cały czas, a muszę dopasować to i owo. Proszę o pomoc.
 7. Witam. Przymierzam się do kupna kamery i prosił bym o radę bardziej doświadczonych użytkowników. Kamera ma służyć głównie do "zabawy w AF'' oraz do nagrywania filmów krótkometrażowych. Niestety mam słaby budżet (pięć stów). Proszę o poradę. Na razie przyglądam się takiemu sprzętowi: http://allegro.pl/kamera-cyfrowa-benq-s ... 50089.html http://allegro.pl/kamera-cyfrowa-dvc-5- ... 53064.html http://allegro.pl/kamera-samsung-smx-f3 ... 81360.html http://allegro.pl/kamera-cyfrowa-vordon ... 33650.html
 8. Wasze wszystkie odpowiedzi dały mi dużo do myślenia, na pewno zaowocuję to w przyszłość gdy będę wybierał bardziej profesjonalny sprzęt. Jednak teraz chcę kupić coś na start. Więc stanąłem przed ostatecznym wyborem (który różni się od część opinii). I wybór wygląda następująco: Praktica DVC 14.1 HDMI lub Praktica DVC 10.4 HDMI W prawdzie obie kamerki przekraczają budżet przyjęty w temacie, ale to dzięki Wam postanowiłem zakupić coś droższego, niestety już więcej kasy nie wykrzesze to jest maximum, a nie chce więcej zwlekać - na pewno jest to lepsze niż aparat/camera w tel. Avila. I moja prośba, proszę o teraz o poradzenie który z w/w sprzętów zakupić.
 9. Pewnie panowie macie rację. Alę nie znam się na sprzęcie i nie wiem co jest dobre a co nie. Może jakieś modele mi zaproponujecie, albo na jakie parametry zwracać uwagę>?