seba200

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

O seba200

 • Ranga
  Nowy
 1. Jaki jest budżet na to?
 2. Pomysł i wykonanie własnego autorstwa wykonane w element3D.
 3. Nie bardzo wiem o czym piszesz?
 4. Witam Chce przerobić swój stary logotyp który nie miał wypukłości, żadnych pogrubień. wygląda to tak: - Ponieważ zakupiłem elements 3d postanowiłem odświeżyć logo, wykonałem animację z kamerą z tym że nie mam pomysłu który mogłem zastosować w wersji 2d - odrysowywania się kresek. Nie chodzi mi o całe odrysowujące logo ale powiedzmy połowa. Od drugiej części. http://www.youtube.com/watch?v=2YXdsIGxkRw W pierwszej wersji zastosowałem filtr Write-on który to odrysowuje, zaś nie wiem jak zastosować ten sam filtr w obiekcie 3d. Po prostu efekt nie działa na ten obiekt jak potrzeba, a odmaskowywanie obiektu też nie działa prawidłowo. Za pomysły i pomoc dziękuje z góry.
 5. Bardzo fajnie mi pomogłeś - dzięki o to chodziło.
 6. Witam - potrzebny mi pomysł na zrealizowanie animowanej kartki która odpada zwijając się. Np. kalendarzowa karka która zwja się za jeden róg(górny) i spada w dół. Odpadająca jak z kalendarza. Czy da się coś takiego zrobić w afterze czy to jest tylko robota w 3D? z góry dziękuje za podpowiedzi pozdrawiam
 7. Wielkie dzięki za pomoc. Nakierowało mnie to na rozwiązanie związane z Repo Brushem. Świetnie się sprawdza w tej sytuacji i nawet w miarę "inteligentnie" robi ścieżki automatycznie. To coś jak trakowanie obiektu, wprowadza się tylko lekką korektą w gorszych momentach trakowania ścieżki i wszystko w temacie. Chyba lepszego rozwiązania nie ma.
 8. Witam! Proszę o pomoc, pomysł, cokolwiek co pomoże mi w kwestii montażu. Mam film w którym postać idzie przez "pustynie" całość powiedzmy filmowane przez 10-15 sec, będzie to pewnie pocięte i na przyspieszeniu. Piasek elegancko odcina się od reszty więc chcę i w zasadzie muszę zmienić totalnie tło. Większość tutoriali jest tak zrobiona że postać jest albo nie w kadrze zmiany tła, albo tak sprytnie ustawiona że nie wchodzi na tło dalej. Tutaj posłużę się na wzór linkiem jakby to miało wyglądać z tą różnicą że chce zmienić wszystko na linii drzew zmienione a nie same budynki powstawiane. Jedyne co mi przychodzi do głowy to maskowanie ale robić to co klatkę prze 15 sekund wydaje się masakryczne. Pozdrawiam.