kubaw2000

Użytkownicy
 • Zawartość

  30
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O kubaw2000

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Tylko że ja nic w tym nie robiłem:) Po prostu załadowałem przykaładowy filmik 55s . (to jest nie tyko w 55 sekundowym filmiku, tylko w prawie wszystkich, krótszych też np.10 sekund)
 2. Dlaczego przy 55 sekundowym materiale przy odpaleniu RAM Preview odtwarza mi tylko pierwsze 5 sekund? Z góry dziękuje
 3. W opisie jest nawet tutorial do tego...
 4. Aha. Dobrze zapytam się. PS Jakby ktoś jeszcze wiedział to może napisać
 5. Już wszystko próbowałem. Avi MP42
 6. Mam problem odnośnie programu lightworks. Mianowicie gdy wrzuciłem do kompozycji krótki film (HD 720p i później SD) film po krótkiej chwili się zacina na jednej klatce i wraz z dźwiękiem (nieuszkodzonym) ciągnie się ta klatka do końca. O dziwo w AE HD 720p wychodzi bardzo dobrze.
 7. Ale one teoretycznie działają. U mnie przynajmniej działały (AE CS4) I raczej ciężko byłoby je zapisać inaczej bo jest to animacja róży wiatrów
 8. Niestety chyba bedziesz sie musiał bez tego obejść. (sam mam ten podręcznik) teoretycznie jest zbędny (wykorzystywany jest tylko żeby zrobić z niegoi parent layer:) ) Po prostu animuj na tym czarnym kwadraciku:)
 9. Sorry jednak działa Zapomniałem że trzeba skalować w górę a nie przybliżać scrollem:P Dzięki wielkie!
 10. Niestety nie działa Sprawdzałem na każdym formacie. Jakby co, to chodzi mi o pre-compose (jakby to coś zmieniało).
 11. Witam. Posiadam program Inkspace i trial CorelDraw X5. Mój problem polega na tym, że AE źle je odczytuje. Otóż zapisywałem w formatach .eps, .pdf, .ps(podmienione rozszerzenie później na .ai), jednak w każdym, gdy importuję jako kompozycję(w folderach widnieje o dziwo napis Vector Art) nie zachowuje się jak grafika wektorowa (po powiększeniu widać pojedyncze piksele:(). Wię ktoś jak to naprawić?
 12. Dzięki wielkie!
 13. Witam, spytam się od razu: czy można do Premiere Pro wrzucić kilka projektów i je złączyć w jeden? Żeby nie renderować wszystkiego po kolei... A tak w ogóle: Czy projekt AE z jakimiś zaawansowanymi efektami może Premiere odczytać? I jakie ograniczenia ma wersja trial od pełnej wersji Premiere? (nie licząc ograniczenia czasowego)
 14. Wydaje mi się że użyłeś efektu Keylight 1.2 (patrz:error) przez co nie umie wyeksportować. Spróbuj wyrenderować
 15. Może spróbuj odinstalować AE i zainstalować od nowa