Boberek

Użytkownicy
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

15 Good

O Boberek

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. @pewu17 W after effects też możesz zrobić napis rozlatujący się.
 2. Pierwszy efekt to maski, a w drugim przypadku to alpha matte.
 3. Przycisk spada z góry animujesz position, tak by był efekt że on spada z góry i w momencie zetknięcia ustawiasz cc pixel polly lub shater.
 4. Trapcode particular 2, lub cc particle world. Masz dużo tutoriali na internecie jak posługiwać się w tych efektach.
 5. audio amplitude w 3d czyli klikasz na warstwę z muzyka prawym przyciskiem myszy dajesz keyframe assistant i audio converter coś takiego. Potem tworzy ci się null object o nazwie audio amplitude ma podpięte 3 slidery (left channel, right channel, both channel). Potem przechodzisz na warstwę z tekstem i wybierasz np scale i przytrzymując alt klikasz na ten stoperek. Wyświetla ci się pole do pisania obok tego masz taką jakby ślimacznicę i przesuwasz ją na np both channel i expresja powinna się skończyć tak value+[temp,temp].
 6. Cobaltum już udało mi się osiągnąć ten efekt Ale dzięki za pomoc
 7. http://www.videocopilot.net/presets/light_sabers_v2/ obejrzyj sobie to ;d
 8. Optical flares i chyba knoll light factory ;d
 9. To jest tak że obejrzą 2-3 tutoriale i robi 100 takich samych pracach, tylko z innym kolorem tła. A uważają siebie za wielkich grafików.
 10. Neo co rozumiesz przez estetyke ?
 11. Zeiss to na oko widać że to jest twitch, niestety większość grafików na youtube, nawet nie wie jak wpisać expressions. P.S Aby osiągnąć taki efekt ustaw slide color scale
 12. rafaellok polecam ci obejrzeć jakieś tutoriale opisujące podstawy. Świetne tutoriale znajdziesz na motionfreaks.com.
 13. Tak. Prawym przyciskiem myszy klikasz na klip i szukasz blending mode -> screen
 14. Witam Cały czas mi brakuje czegoś w moich pracach. http://www.youtube.com/user/Le4ft2 Chciałbym was prosić o pomoc co mógłbym zmienić w swych pracach aby były lepsze.
 15. Efekt pisania tekstu to typewriter (gotowy presets). A jeśli chodzisz o ten kursor pisania musisz własnoręcznie go zrobić czyli stwórz shape layer i narysuj taką kreskę/linię pen toolem. Następnie aby on się pojawiał i znikał musisz zmienić opacity warstwy czyli od 100 do 0. I potem wyanimować pozycję warstwy zgodnie z pisaniem tekstu.