baton

Użytkownicy
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O baton

 • Ranga
  Nowy
 1. Cześć! Mam problem z migającym obrazem w animacji, już piszę dokładnie jak to wszystko wygląda: zaimportowałem zdjęcie do AE i nałożyłem efekt displacement map, zaznaczyłem jak w danym czasie ma się zmieniać ta deformacja obrazu, robię render podglądowy - a obraz miga.... jak bardzo wolny stroboskop, po wyrenderowaniu do konkretnego formatu też tak się dzieje,więc to nie kwestia wyświetlania. Próbowałem renderować do różnych formatów i przy różnych ustawieniach albo przed media encoder ale efekt zawsze wychodzi taki sam..... Czy możecie mi pomóc?
 2. dzięki!
 3. Hej, mam takie pytanie. Mianowicie: chcę zniekształcić obraz video który jest wyświetlany na żywo i żeby na żywo był zniekształcany. Na przykład, mamy pokój a w nim ludzi, kamera to nagrywa a projektor od razu rzuca na jakąś ściane ten obraz z kamery. I chcę zrobić tak, żeby wyświetlał się ten obraz ale żeby (tu podaje losowy przykład) czarne kolory były zielone. Jaki program jest w stanie zrobic coś takiego, jak to zaprogramować, by ''samo się działo'' . Przez co trzeba przepuścić to video, przez jaki program,? Czy ktoś wie jak zniekształcac obraz wyswietlany na żywo? chodzi też o to, by dało się to wcześniej zaprogramowac bez robienia tego w trakcie wyświetlania wideo
 4. Jasne że tak. Myślę że możesz pobawić się po prostu znikształceniem liter. Czasami widac tutaj rysunki, jakies kształty, wygląda mi to na prostą animację poklatkową z efektami typu trzęsienie, zmniejszenie, rozciągnięcie.
 5. Cześć! Już parę razy natrafiłem na gify bazujące na tym samym efekcie, a mianowicie możecie zobaczyć o co mi chodzi, tutaj: https://media.giphy.com/media/d2ZbxnD6YpUsYheU/giphy.gif jak to jest zrobione? może wiecie jak nazywa się taki efekt?
 6. aaaaaa... a już poczułem się głupio że nie ogarniam ( choć taka prawda )
 7. Siema mam problem z ukośnymi liniami, utorzyłem obiekt w trapcode i przy zwykłej edycji (skala, itp) pojawiają się krzyżujące linie (te czerwone) które nie chcą zniknąć podczas renderu, nie wiem skąd ona się wzięły i jak je usunąć, może ktoś, coś?
 8. hej, jestem początkującym użytkownikiem aftera i mam taki oto problem: mam filmik oraz ścieżkę dźwiękową które trzeba razem złączyć, w afterze, w renderze podglądowym wszystko idealnie się zgrywa ale w momencie kiedy już wyrenderuję plik do mov to obraz jakby się opóźnia a dźwięk uprzedza to co ma wydarzyć się na filmie. Gdzie leży problem i co muszę zrobić?