effectx

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O effectx

 • Ranga
  Nowy

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.skapiec.pl

Profile Information

 • Płeć
  Nieustawiona
 1. A może podzielisz się wrażeniami nt. tego NECa? Czytam właśnie dane techniczne i monitor prezentuje się wg nich całkiem nieźle. A jak jest w rzeczywistości?
 2. Moim zdaniem Mac będzie lepszym wyborem. Konkretnie ten http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/6386963 Konfiguracja wystarczająca do aftera.
 3. A nie myślałeś o tym Eizo http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/4806070 w ogóle?
 4. W Polsce nie ma studiów, które nauczą kogoś grafiki 3D. W większości przypadków to ściema a nie studia. Szkoda zachodu na coś takiego.
 5. Testowałem kilka tych usług magazynu w chmurze i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że dropbox jest bezkonkurencyjny. Niestety jedynym atutem innych niż dropbox usług tego typu jest większa darmowa przestrzeń. Ale co mi po przestrzeni gdy po przerwanym kilkugodzinnym wysyłaniu dużego pliku trzeba następne wysyłanie zaczynać od nowa, nie ma opcji kontynuacji u innych od dropboxa.
 6. Też zastanawiam się nad kamerką za około 1000zł, i myślę o gopro - http://www.skapiec.pl/site/cat/18/comp/5348232#from81926 Czy waszym zdaniem to dobra opcja? Poza tym widzę, że gopro występuje w różnych wersjach. Którą wziąć najlepiej?
 7. Jedno ale mam co do monitora. Moim zdaniem lepiej wziąć monitor o mniejszej przekątnej a lepszej matrycy. Np. http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/6020796#from81926