basej

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O basej

 • Ranga
  Nowy
 1. Witam. Mam pewien problem a w zasadzie zagadkę. Otóż After Effect nie wykorzystuje pełnych zasobów komputera, i zastanawiam się co może być przyczyną. Rzućcie okiem na screeny. Tak wygląda użycie zasobów: Tak wyglądają moje ustawienia: Coś zwaliłem w ustawieniach dotyczących ramu i multiprocessingu czy problem leży gdzie indziej? Komp to: Intel Core i7 2.2 GHZ + Turbo Bost to 3.2 GHZ 16 GB ram GeForce GTX 760m 2 GB + CUDA Macie jakieś pomysły co może być przyczyną? Renderowanie projektu 1 min trwa wieki...
 2. Dzięki za pomoc Podstawy jakieś tam mam ale zawsze jest coś czego nie ogarniam W każdym razie dzięki wielkie!
 3. Witajcie. Kolejne pytanie. Mam 3 efekty które chciałbym uzyskać. https://www.youtube.com/watch?v=bMFn-ZE9rhA 1. Od 0:08, miganie obrazu w rytm muzyki. To automatyczne (plugin,efekt) czy raczej ręczna robota? 2. 0:40 - 2 kadry w jednym obrazie. 3. Od 1:31 - jaki jest nałożony efekt (kiedy obraz ma pasy od tv) Z góry dzięki za pomoc!
 4. Mówić trochę mówi Dzięki wielkie za pomoc! Swoją drogą to poruszenie kamery widoczne np w https://www.youtube.com/watch?v=HIshDAgvq3w#t=70 to twitch?
 5. Witam! Chciałbym się dowiedzieć jakie efekty zostały użyte w poniższym filmie. http://youtu.be/HIshDAgvq3w Generalnie chodzi mi o większość efektów.