DamianGpl

Użytkownicy
  • Zawartość

    5
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez DamianGpl

  1. Poproszę o usunięcie tematu, znalazłem rozwiązanie problemu szybciej, niż początkowo zakładałem. Dziękuję.
  2. Witam serdecznie, Po wykonaniu ścieżki na tekście chciałem wyanimować ruch pióra (którego nie widać na załączonych screenach) za pomocą copy+paste pozycji "Path" z "Shape Layer 1" do pozycji "Position" warstwy o nazwie "Follower". Niestety nie mam pojęcia jak poradzić sobie z niewielkim powiększeniem, jakie zrobiło się po skopiowaniu dobrze nałożonej ścieżki na tekście do wartwy "Follower", co postarałem się zobrazować na screenach z programu. Zapewne chodzi o jakiś drobiazg, jednak w żaden sposób nie potrafię tych punktów jednocześnie zmniejszyć, mogę edytować oddzielnie każdy z nich... Czy ktoś wie, jak temu zaradzić?
  3. Najważniejszą rzeczą dla AE jest procesor oraz oczywiście dość spora ilość pamięci RAM. Mógłbyś ostatecznie go podkręcić, ale lepszym wyjściem będzie zakup nowej sztuki. Parę GHz więcej i jest różnica.
  4. Witam, Jestem początkującym użytkownikiem After Effects, dlatego właśnie w tym dziale chciałbym Was poprosić o pomoc. Postaram się szczegółowo wyjaśnić, co będę chciał osiągnąć. Tworzę czołówkę wzorowaną na wiosennym spocie TVN'u na 2014r. Dla tych, którzy go jeszcze nie oglądali, podsyłam link: https://www.youtube.com/watch?v=HqzprbGswn8 Przedstawię jak to ma wyglądać w moim przypadku: nagram jazdę samochodem zwykłą kamerą bez żadnych obracań czy przejść między ujęciami; większość materiału przyspieszę, a w spowolnionych momentach chciałbym umieścić pojawiający się tekst (w każdym ze spowolnionych momentów widz napotka hasło związane z moim projektem), które będzie "przyczepione" do jakiegoś elementu. Opis samego tekstu: 1) Napis pojawia się z oddali (na samym początku w ogóle go nie widać) 2) Stopniowo się powiększa "przyczepiony" do np. jakiegoś budynku - czyli sprawia wrażenie, że samochód z kamerą się do niego przybliża 3) Zwyczajnie zanika wyjeżdzając poza kadr. Po tak wyczerpującym wytłumaczeniu liczę, że ktoś poświęci mi 5 min. i objaśni krok po kroku, jakich efektów użyć do uzyskania pożądanego efektu. Oczywiście z góry dziękuję!
  5. Dzięki za odpowiedź, oczywiście poszukam i spróbuję. W razie wszelkich problemów będę się pytał