hiv84

Użytkownicy
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O hiv84

 • Ranga
  Nowy
 1. Witam, Czy ktoś wie jak uzyskać taki efekty jak od 2:20 ?Chodzi o pojawianie się wyrazów, wybrzuszanie się liter.
 2. Jakaś podpowiedz? Może jakiś tutek?
 3. Witam, Proszę o pomoc. Czy jest możliwość wyrenderowania całego modelu 3d ( np:piłki) w Maxie i zaimporotwanie go w AE ak aby był to element 3d?
 4. Jak uzyskać efekt lśnienia krawędzi?
 5. Może ktoś ma jeszcze jakieś podpowiedzi ?
 6. Dzięki wielkie!
 7. Witam, Potrzebuje wykonać podobna animację jaka znalazłem w tej reklamie https://www.youtube.com/watch?v=CnYtWWDor2s chodzi o czas do 1:00. Szukam jakiegos tutka- głównym założeniem jest operowanie swiatlem i cieniem. Pzodrawiam
 8. Witam, Niestety nadal wykorzystanie procesora w granicach 20-30%
 9. Witam, Posiadam takiego laptopa: Podczas renderu wykorzystanie procesora jest na max 20%. W jaki sposób zwiększyć tą wartość do 100%? Pozdrawiam
 10. Witam, Panowie i Panie jak wydłużyć widoczność jpg'a?u mnie jest on strasznie krótko widziany.
 11. Witam, Szukam tutoriala aby zrobić coś takiego
 12. Witam, Jestem początkującym użytkownikiem AE. Posiadał kilka kompozycji i chcę je połączyć w jedną. Każda z nich ma inną długość jednak gdy je łącze w jedną to otrzymują tą samą długość. Jak zachować oryginalną długość każdej kompozycji?
 13. Witam, Chodzi mi o taki efekt https://www.youtube.com/watch?v=bJ-pNSGjqcQ Dokładnie: Samą animacje mam gotową ale chcę dodać dodatkowe sceny,przejścia tak jak w filmiku + jak zrobić takie śledzenie kamery za tekstem? Pozdrawiam D.
 14. chodzi mi o takie przejście