hiv84

Użytkownicy
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez hiv84

 1. Witam, po dodaniu do kompozycji 3D camera tracker staram sie na 3 punktach utworzyć set "ground plane and origin" ale opcja ta jest niedostępna [CS6] Ktoś wie dla czego ?
 2. Witam, Posiadam takiego laptopa: Podczas renderu wykorzystanie procesora jest na max 20%. W jaki sposób zwiększyć tą wartość do 100%? Pozdrawiam
 3. Witam, Czy ktoś wie jak uzyskać taki efekty jak od 2:20 ?Chodzi o pojawianie się wyrazów, wybrzuszanie się liter.
 4. Witam, Potrzebuje wykonać podobna animację jaka znalazłem w tej reklamie https://www.youtube.com/watch?v=CnYtWWDor2s chodzi o czas do 1:00. Szukam jakiegos tutka- głównym założeniem jest operowanie swiatlem i cieniem. Pzodrawiam
 5. Witam, Proszę o pomoc. Czy jest możliwość wyrenderowania całego modelu 3d ( np:piłki) w Maxie i zaimporotwanie go w AE ak aby był to element 3d?
 6. Jakaś podpowiedz? Może jakiś tutek?
 7. Jak uzyskać efekt lśnienia krawędzi?
 8. Może ktoś ma jeszcze jakieś podpowiedzi ?
 9. Dzięki wielkie!
 10. Witam, Niestety nadal wykorzystanie procesora w granicach 20-30%
 11. Witam, Panowie i Panie jak wydłużyć widoczność jpg'a?u mnie jest on strasznie krótko widziany.
 12. Witam, Szukam tutoriala aby zrobić coś takiego
 13. Witam, Jestem początkującym użytkownikiem AE. Posiadał kilka kompozycji i chcę je połączyć w jedną. Każda z nich ma inną długość jednak gdy je łącze w jedną to otrzymują tą samą długość. Jak zachować oryginalną długość każdej kompozycji?
 14. Witam, Chodzi mi o taki efekt https://www.youtube.com/watch?v=bJ-pNSGjqcQ Dokładnie: Samą animacje mam gotową ale chcę dodać dodatkowe sceny,przejścia tak jak w filmiku + jak zrobić takie śledzenie kamery za tekstem? Pozdrawiam D.
 15. Witam, Proszę o pomoc,nie wyświetla mi się efekt (particular) 5:20 https://www.youtube.com/watch?v=0_rDw_5mE8Q#t=12 Dziękuje
 16. chodzi mi o takie przejście
 17. dobra,jakoś to zrobie :/ 2.pytanie...jak dodać,zrobić drugą scene-dodać nowy teks i aby efekt tej fali się powtórzył ?
 18. Nic...kiedys już mi się udało to zrobić.
 19. Solo?..przesuwałem timeline-dalej efekt jest niewidoczny.
 20. Autor zmienił kolor "particules" z białego na czarny...u mnie nadal pozostaje nie widoczny.