happy

Użytkownicy
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

1 obserwujący

O happy

 • Ranga
  Nowy
 • Urodziny 03.08.1999

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Contact Methods

 • Skype
  konradxd333
 1. Myślałem że tylko taka się nadaje, mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat gdzie i jak mogą się znajdować kompozycje?
 2. Dziękuję za komentarz, to są błędy, których nie miałem czasu poprawić robiłem to w jeden dzień sam układanie napisów i animowanie ich zajęło mi większość czasu postarałem się dodać trochę efektów ile mogłem. Inna sprawa jak ma się tydzień i można wszystko dopracować na spokojnie.
 3. miało być za minute na yt ale nadal nie ma... cały czas czekam
 4. Hej, dziś skończyłem robić typografie kinetyczną. Jak myślicie ile za takie coś powinno się brać?
 5. wszystko tutaj po prostu wskakuje, to są podstawy, chyba że chodzi ci o jakiś konkrety element na tym filmie.
 6. zwykły efekt flary + literki są zanimowane aby się zmniejszały + blur się zmniejszał
 7. musisz mieć na osobnej warstwie miernik i wskazówkę. ustawiasz anchor point na sam środek i teraz możesz animować za pomocą rotation.
 8. Nie mogę doczekać się pełnej wersji typografi
 9. Super zrobione audio spectrum i cały czas poruszająca się kamera Brakowało mi jakiegoś dynamicznego blura w basowych słowach (np. 3:13) Kiedy cały czas jest "back" powinieneś jak najlepiej to dopasować. Ciężko tutaj coś komentować bo wszystko się usprawiedliwia "był krótki czas na realizację i nie było czasu na poprawki" pewnie dlatego nikt nie chce komentować.
 10. Ja też używam QuickTime tylko że H.264 możesz wziąć nawet na 60% jakości i będzie wszystko dobrze widać. Z PhotoJPEG miałem chyba też problemy.
 11. Nie widzę sensu w tym. We właściwościach powinieneś mieć wszystko co ci potrzebne, może adobe bridge ma coś takiego?
 12. Wysłałeś kanał na którym nie ma filmów Co do rozmycia to muszę zobaczyć o jakie dokładnie chodzi to może pomogę Timera to masz tutaj masz ekspresje A co do obracającego się audio spectrum to może po prostu zanimuj rotation?
 13. Sądzę że to jest w AE także tylko jest prawie przezroczyste, aby się upewnić weź w AE też czarne tło albo inne na którym dobrze będzie widać i zobacz czy lekko nie widać czerwonego.
 14. Super animacje! Mam nadzieje że też kiedyś w przyszłości będę takie robić