OtherOne

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O OtherOne

 • Ranga
  Nowy
 1. Razem z ekipą odpaliliśmy akcję crowdfundingową na polak-potrafi musieliśmy zrobić filmik promocyjny,więc wypakowaliśmy go wszystkim co dobre, zobaczcie i napiszcie jak podobają wam się efekty. Tutaj link do strony z filmikiem: https://polakpotrafi.pl/projekt/ostatni-samotnik
 2. W takim wypadku najpewniej jest za mało ramu dla after effects'a.
 3. Witam, w filmiku użyte było wiele różnych technik i efektów, ciężko wrzucić je do jednego worka. Na pewno do sprawienia by napisy były na miejscu gdy kamera się rusza, został użyty 3D camera tracker (w Afrer effects dopiero od wersji cs6) Jeśli chodzi o te napisy które pojawiają się jakby przez rośnięcie (na 6 sekundzie) Można to zrobić po przez stworzenie przejścia na bazie tekstury. Możesz to znaleźć w tym tutorialu od jakoś 2 minuty. http://www.videocopilot.net/tutorials/disintegration/ Napisz czy chcesz wiedzieć jeszcze coś konkretnego, bo reszta to dosyć podstawowe efekty, po prostu zgrabnie wykonane. To też się może przydać:
 4. Witaj, Ze specyfikacji twojego laptopa, wnioskuję, że problemem może być zbyt mała ilość ramu. Generalnie After Effects uwielbia używać procesor do granic możliwości ale nie jest w stanie jeśli ograniczają go wolny ram, dysk, itp. Kiedy piszesz o wykorzystaniu max 20% masz na myśli ogólne wykorzystanie procesora, czy chodzi o wykorzystanie procesora przez konkretny proces After'a? Jeśli chodzi o proces to zobacz czy nie masz włączonej opcji w programie "renderuj wiele klatek jednocześnie" Jeśli to jest włączone after tworzy sobie kilka procesów z którego każdy wykorzystuje część procesora. Więc wszystko powinno być git. Jeśli nie chodzi o proces, możesz wejść w edit / preferences / Memory & Multiprocesing Tam w okienku memory masz: RAM reserved for other applications, wpisz tam najmniejszą liczbę jaką przyjmie program ( u mnie to 3 GB) Możesz też wejść w edit / preferences / Media & Disk Cache, tam zaznaczyć enable disk Cache, i maximum disk chace size dać szczodrze z parędziesiąt GB. Zobacz czy to pomoże.