MrX

Użytkownicy
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O MrX

 • Ranga
  Nowy

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.colorvision.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Zainteresowania
  After effects

Ostatnio na profilu byli

1398 wyświetleń profilu
 1. Trochę dziwnie się to sprawdza bez zdjęć w tym pokazie, ale w Footage masz przecież klatki pod danym efektem, którymi możesz manipulować, przesuwać je dłużej czy krócej, zmieniać efekt, nawet go zatrzymać. Za pomocą klawisza U rozwiniesz wszystkie elementy. W przypadku dublowania scen, dubluj je w zakładce project, dublując bezpośrednio w osi czasu główna kompozycja zostaje taka jak w projekt i każda zmiana powoduje to, że w innych też się wszystko zmienia. Dublujesz w project, wklejasz na oś czasu i wtedy sobie zmieniasz i nie ma innych zmian w innych materiałach.
 2. Próbowałeś przeinstalować program? Upewniłeś się, że wszystko umieściłeś w odpowiednim folderze? Pluginy są zgodne z daą wersją AE?
 3. Wszystkie kodeki sprawdzone? Quick time, aktualizacje oprogramowania systemu i tak dalej? Czasem taka prosta przyczyna niesie za sobą skutki.
 4. Czasem właśnie tak jest, że niby drobny problem, a człowiek nie może się go doszukć, ja po każdym przeisntalowaniu systemu od razu instaluje sprawdzony zestaw koedków, z Quick Time na czele, chociaż po zmianie na 10 windowsa, na początku nie chciał się instalować, ale chyba ten problem już zniknął
 5. O karcie graficznej bym pomyślał lepszej no i ramy to podstawa, 32 to jednak ten minimum To było odnośnie pierwszego zestawu
 6. Witaj, sprawdzałeś swoje sterowniki? Może przeinstaluj Quick Time, przeinstaluj inne sterowniki, które posiadasz na dysku. Próbowałeś dla porównania renderować na innych ustawieniach, widzę, że renderujesz na screenie w H264 - Blu ray dało radę? Ewentualnie jakiś Avi dla porównania? Wtedy była by odpowiedź, czy to nie wina jakiś sterowników właśnie Jaką posiadasz kartę graficzną? Sprawdź również do niej sterowniki, wykonywałeś ostatnio jakieś aktualizacje?
 7. Pewnie, że tak - Null Object, flara i masz wszystko w 3D Ścieżkę do śledzenia robisz z null objecta, ewentualnie możesz użyć zwykłe światło i też da radę na VC stronie z efketami znajdziesz wskazówki typu Light Streeks, powinieneś uzyskać to czego oczekujesz
 8. W takim przypadku spróbuj może ustawić nową kompozycje o większym wymiarze, dodaj flarę do wielkości projektu i kompozycje wrzuć do miejsce, gdzie chcesz uzyskać flarę w pionie. Taki mały myk Ewentualnie spróbuj całą warstwę obrócić na której dodałeś flary.
 9. Siema, o ile dobrze zrozumiałem zapytanie to rozwiązanie jest bardzo proste - przeskaluj go po prostu Naciskasz "s" i manipulujesz odpowiednio skalą obiektu, działa to i w przypadku obiektów wektorowych jak i rastrowych
 10. Witam serdecznie. Nagrałem sobie film do mini reklamy, jest na nim krowa. Chciałbym zmienić na niej kolory łat z czarnych na czerwony, tak żeby kojarzyło się z moją farmą. Ujęcie z krową trwa kilka sekund. Czy jest jakiś szybki sposób, żeby to zrobić w After Effects? Dodam, że nie jestem w tym jakimś mistrzem, parę razy montowałem filmy i umiem to co nauczyłem się z kilku tutków, jednak chce tacie pomóc przy reklamie.... próbowałem z tutoriali zmienić łaty za pomocą efektu "Change Color to" jednak niestety czarny nei reaguje na zmiany, maskami wygląda to dziwnie, bo krowa wykonuje ruch i skręca głową... czy jest jakaś inna opcja? Bardzo będę wdzięczny za odpowiedzi.