Temakan

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Temakan

 • Ranga
  Nowy
 1. to było w czerwcu, juz umiem wykorzystac afterka pod kazdym wzgledem. teraz sie ucze c4d
 2. Chciałbym zrobić coś, ale nie wiem czy się da w AE. Mam obiekt i wokół niego chciałbym, żeby startował obrys i wirował aż do góry i zniknął. Da się to zrobić w afterze w prawdziwym 3d, a nie tylko, żeby była taka perspektywa? Czy muszę się poduczyć np. C4D? Przykład w załączniku.
 3. Wrzucę do załącznika co innego, ale też z kamerą. Da się jakoś zrobić, że to by się cały czas oddalało, ale w rzeczywistości nic się nie działo? Da się tak zrobić z loopOut continously, ale nie pamietam jak. Dam linka yt, zeby pobierać nie trzeba było. https://www.youtube.com/watch?v=okaiX1CnjDU&feature=youtu.be test.mov
 4. Zrobiłem grafike jakby rodziły się nowe nerwy (w ciele) w afterze i żeby było ciekawiej, dodałem ruch kamerą. Na graph editorze zrobiłem, by animacja zaczynała szybko i kończyła jak najwolniej, co zrobić żeby tak się nagle nie zatrzymywała kamera, bo wygląda to brzydko.
 5. Problem rozwiązany napisałem thisComp.layer("3").transform.position+[+118,-94];
 6. Chce ,żeby shape layer podążał za drugim, ale z offsetem, więc napisałem tak thisComp.layer("3").transform.position; i jak dodać do tego offset? Próbowałem thisComp.layer("3").transform.position[118,-94]; ale wtedy wyskakuje błąd, a gdy wpisuje samo 118 czyli x to działa bez problemu.
 7. Czas to 0:07, chodzi mi o to przestawienie tekstu na prawo. Myślałem ,że to timewarp z jakimś blurem i chromatic aberattion, ale to nie to. W sumie teraz przy postowaniu pomyślałem, że to może być particular, ale wolę żebyście mnie utwierdzili w przekonaniu.
 8. Dzieki skala działa, a pytałem jak to zrobić, bo zrobiłem w innym programie, a nie wiedziałem jak w afterze
 9. Może odkopię, ale nie możesz np. zastąpić s_shake'a wigglem rotate i wiggle position? To samo
 10. Jak zrobić efekt mirror reflect w afterze? Nie chodzi mi o mirror bądź kalejdoskop, tylko o odbicie lustrzane. Dla ukazania tego co chodzi załączam video. Tu link, bo embed nie działa <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/2hWUaX_JBAU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 11. Elo, lubię tworzyć różne video, zazwyczaj robiłem to za pomocą sony vegasa i adobe illustrator. Tylko właśnie sony vegas to program do montażu, dało się tam robić dużo rzeczy, ale naokoło. Dlatego proszę o linki do jakichś tutoriali do aftera po polsku lub angielsku, ale nie do "jak zrobić efekt typu" tylko do przemieszczania się po workspace. Jak zły dział to sorki 1 raz tutaj wszedłem.
 12. Dopiero tutaj założyłem konto by spytać o tutoriale, ale odpowiem Ci ,że to stockowy shockwave z videocopilot