Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Djwojt

Efekt z Harrego Pottera

5 postów w tym temacie

Witam
Od dłuższego czasu nie mogę się powstrzymać abym napisał ten oto post. Ogółem chodzi mi o ten fragment z filmu Harry Potter i Insygnia Śmierci część 2 

Dokładniej chodzi mi o te strzały.Wiem,pewnie większość z was będzie pisać o tym ,że ten film był robiony w Hollywood i nie dasz rady zrobić tego ,ale gdyby była taka możliwość to bardzo proszę o wytłumaczenie jak zrobić taki efekt albo przynajmniej w jakim programie mógłbym taki efekt osiągnąć
0

Tu masz dość dobrze opisane w jaki sposób krok po kroku stworzyć podobny efekt

swoją drogą ciekawe :D
0

Prostym sposobem na zrobienie takich efektów może być skorzystanie z Optical Flares i takie zaanimowanie flar, aby przypominały rzucane czary.

0

Prosta odpowiedź to system cząsteczkowy.

Możesz bawić się particlami w ae, czy pluginem particular + wykorzystywać wbudowane efekty typu fractal noise, lub wykorzystywać jakieś gotowe materiały video (np. https://www.videocopilot.net/products/shockwave/) i je łączyć, wkomponować w scenę jak chcesz.

No ale jak chciałbyś mieć pełną kontrole nad wszystkim to już wtedy byś musiał się przenieść do systemów cząsteczkowych w 3D : ) typu fumefx, thinking particles, krakatoa, houdini itp. No ale na to potrzeba duuużo więcej czasu by to ogarniać, jak nie masz żadnego doświadczenie w 3d to radze zostać przy ae, no chyba że jesteś zaparty i masz sporo czasu : D

Pozdro

0

Dziękuje wszystkim za pomoc ale to jest dla mnie za trudne :(

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0