Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
daniel0daniel

Muzyczny vizualizer nie potrafię podmienić utworu

2 posty w tym temacie

Witam, na początku dodam ze pracuje w after effect cs 6. Problem polega na tym że nie potrafię podmienić muzyki aby equalizer czy też tak zwany vizualizer automatycznie działał w rytm nowej piosenki a nie starej.

Od początku :) zrobiłem vizualizer zgodnie z tym poradnikiem https://www.youtube.com/watch?v=5fPdB2aN4V8 wszystko wyszło  świetnie i działało. Vizualizer działał z rytm piosenki, problem pojawił się gdy zmieniłem piosenkę na inna, po prostu wiadomo zmianiam bo chce teraz wyrenderowac nowa i dodać na kanał. I tu jest problem gdy podmieniłem nazwe piosenki i dałem do folderu aby byla taka sama jak tamta okazało się że vizualizer dalej działa w rytm starej tak jak by zapisał i nie ważne jaka piosenka po prostu działa cały czas w rytm innej a co ciekawsze nawet gdy przesunę ja po za obszar renderu vizualizer dalej gra dla starego utworu. Cały problem przedstawiłem w formie video ponieważ nie potrafię za dobrze tego wytłumaczyć. oto link do niego https://www.youtube.com/watch?v=zXFqx4cI1lk&feature=youtu.be chciałbym aby ktoś powiedział mi jak mogę zrobić abym co kolejny render mogl zmieniać utwór i vizualizer automatycznie go wyłapywał i się do niego dostosował jak audio spectrum. 

kiedys pobrałem wlaśnie gotowa kompozycje gdzie były layery czy compozycje gdzie wystarczyło dodac tylko piosenkę bez jakiejś zmiany bo audio spectrum wykrywało wszystkie piosenki w tym layerze czy jak to się nazywa ta zakładka taka. 

Chyba ze dla kogoś jest to takie proste że potrafi mi zrobić taki właśnie vizualizer jak na filmiku pierwszym wraz z opcja czestej zmiany muzyki i tła. Bardzo dziękuje z gory za pomoc

0

Przecież ten proces polega na wypaleniu klatek kluczowych z wybranej warstwy dźwiękowej w Sound Keys. Skoro trzeba wypalić klatki, to automatycznie działać nie będzie.

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0