Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
pmgraphics

Efekt rysowania kształtu (dwustronnie)

5 postów w tym temacie

Witam

Mam pytanie jak zrobić w AE efekt rysowania kształtu, mniej więcej wiem jak to zrobić, poprzez efekt Stroke ale działa to w jedną stronę np z lewej do prawej, konkretnie kształtem będzie obrys serca i chce żeby rysował się on z dwóch stron jednocześnie, jak można cos takiego zrobić w AE?

Pozdrawiam

0

Zrób dwie maski. Pół serca lewego i prawego. W efekcie Stroke ustaw "All Masks" i wyłącz Stroke Sequentially.

0

Dzięki za odpowiedź tylko mam problem ponieważ po zastosowaniu efektu Stroke krawędzie serca są takie jakby mocno poszarpane(to nie jest wina ustawienia jakości wyświetlania), gdy tym samym sposobem robię to do tekstu wszystko jest idealnie, serce jest zaimportowane z pliku PSD jako composition, no chyba że efekt działa tylko do tekstu i kształtów za z AE?, jest inny sposób?

Pozdrawiam

0

Witam ponownie

Poradziłem sobie z powyższym problemem, ale mam pytanie, co jeśli Obszar(w moim przypadku obrys serca) jest za gruby i nie można pokryć go parametrem Brush Size w Stroke?

0

Użyj Shape layera, który w parametrze Stroke nie ma ograniczeń. Przycinasz ścieżkę dodając do niego Trim Paths.

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0