Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
BEENTE

Mocha

4 posty w tym temacie

Witam.

Czy to jest normalne że mocha w after effects nie potrafi otworzyć pliku MOV z lustrzanki? Pamiętam ze kiedyś nie miałem z tym problemu. Gdy próbuję to zrobić poprzez aftereffects wyskakuje mi takie okno jak widać w załączonej fotce.

Pozdrawiam 

mocha boli.PNG

0

A spróbuj zaimportować film jako sekwencje obrazków. Może to pomoże.

0

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mój problem został już rozwiązany. Musiałem zainstalować kodek quick time 7, nie pomyślałbym że mocha potrzebuje do otworzenia mov tego quick tajma, after i premier radził sobie bez quicktajma :0

Mam teraz kolejny problem związany z mocha. Chodzi o klatki kluczowe.Tzn gdy trakuje obiekt przykładowo głowa postaci, i nagle ten obiekt zastanie zasłonięty na 2 sekundy przez drugą głowę to mocha gubi punkty zaczepienia i jest lipa. Wtedy zatrzymuję wszystko i ręcznie to przestawiam a następnie ponownie play i mocha dalej trakuje. Wszystko w mocha wygląda git,ale po skopiowaniu informacji do nula w Ae i zparentowaniu solida do tego nula wszystko idzie dobrze do czasu zasłonięcia głowy....wtedy  robi sie bubel i solid przesówa się o kilkadziesiąt pixeli i jest taki przesunięty już do końca ujęcia. Kurcze nie wiem czy dobrze to wyjaśniłem wszystko :0   

0

Czasem właśnie tak jest, że niby drobny problem, a człowiek nie może się go doszukć, ja po każdym przeisntalowaniu systemu od razu instaluje sprawdzony zestaw koedków, z Quick Time na czele, chociaż po zmianie na 10 windowsa, na początku nie chciał się instalować, ale chyba ten problem już zniknął :) 

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0