Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Temakan

Pomoc z kamerą (AE)

4 posty w tym temacie

Zrobiłem grafike jakby rodziły się nowe nerwy (w ciele) w afterze i żeby było ciekawiej, dodałem ruch kamerą. Na graph editorze zrobiłem, by animacja zaczynała szybko i kończyła jak najwolniej, co zrobić żeby tak się nagle nie zatrzymywała kamera, bo wygląda to brzydko.

0

Temporal Interpolation dla pierwszej klatki musi być ustawiony na Linear, a drugiej klatki na Bezier. A więc musisz zaznaczyć drugą klatkę kluczową i ustawić jej Easy Ease In. Zrobisz to za pomocą skrótu klawiaturowego Shift + F9. W graph edytorze możesz pobawić się tą krzywą, aby była jeszcze bardziej łagodna. Pierwszą klatkę pozostawiasz bez zmian, bo AE domyślnie wszystkie nowe klatki kluczowe ustawia na Linear, chyba że ustawisz sobie inaczej w opcjach.

0

Napisano (edytowany)

15 godzin temu, Shinpu napisał:

Temporal Interpolation dla pierwszej klatki musi być ustawiony na Linear, a drugiej klatki na Bezier. A więc musisz zaznaczyć drugą klatkę kluczową i ustawić jej Easy Ease In. Zrobisz to za pomocą skrótu klawiaturowego Shift + F9. W graph edytorze możesz pobawić się tą krzywą, aby była jeszcze bardziej łagodna. Pierwszą klatkę pozostawiasz bez zmian, bo AE domyślnie wszystkie nowe klatki kluczowe ustawia na Linear, chyba że ustawisz sobie inaczej w opcjach.

Wrzucę do załącznika co innego, ale też z kamerą. Da się jakoś zrobić, że to by się cały czas oddalało, ale w rzeczywistości nic się nie działo? Da się tak zrobić z loopOut continously, ale nie pamietam jak. Dam linka yt, zeby pobierać nie trzeba było.

https://www.youtube.com/watch?v=okaiX1CnjDU&feature=youtu.be

test.mov

Edytowano przez Temakan
0

Spróbuj wpisać tego typu ekspresję do wartości np Position: loopOut(type = "continue")

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0