bilickirafal

affter
Renderowanie - błąd Media Encoder

3 posty w tym temacie

Witam,
Nie mogę z renderowań filmiku. Włączam renderowanie za pomocą adobe media encoder aczkolwiek za pomocą after effect też nie dział wyskakuje błąd, "błąd kompilowania filmu" (wysłałem screen), renderowałem wcześniej ten filmik i było okej. próbowałem renderować też inny filmik i również wyskoczył taki sam błąd.

Robiłem:
- wyłączałem / włączałem 
- odinstalowałem ae i me i zainstalowałem ponownie 
- próbowałem z wcześniejszymi wersjami 
- próbowałem renderować inne pliki 
- zmieniałem, nie raz założenia (wcześniej renderowałem nie raz )

mogę też rozmawiać przez maila bilickirafal@gmail.com 
Bardzo proszę o pomoc męczę się z tym już ponad tydzień :? 
z góry dzięki za wszelką pomoc

Zrzut ekranu (5).png

0

Nie jest to może odpowiedź na pytanie, ale patrząc na wersję programu wcale nie dziwi mnie, że coś może się kopać... To tak jak z ps, ai itd w wersji cc2018 - strasznie zabugowane i często mają jakiś problem.
A teraz zastanówmy się nad kompozycją, która w przedziale ok 43 sekundy może mieć coś co wywala Ci eksporter? Zobacz czy jest tam coś "trudnego".

Pomijając, wyczytałem sobie dwie rzeczy, że jest to problem z GPU CUDA out of memory i możesz próbować zdjąć mu wsparcie CUDA z ustawień i zobaczyć czy nadal wywala.
Drugi tip który podają, to zrobić nowy projekt i zaimportować mu wszystko ze starego. Taki refresh projektu od strony technicznej, ale zawartość pozostaje po staremu.

0

Wszystkie kodeki sprawdzone? Quick time, aktualizacje oprogramowania systemu i tak dalej? Czasem taka prosta przyczyna niesie za sobą skutki. 

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się