Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Reins

[problem] Trailers - Muzyka

11 postów w tym temacie

Widam, to znowu ja poszukiwacz pomocy :)

Jak każdy z nas albo zrobił, albo w przyszłości będzie robił jakiś trailer przy pomocy adobe after effect, ale mam problem , pobuszowałem trochę już w sieci, ale nic nie znalazłem, ale czego szukam? Oczywiście muzyki ;] Podoba mi się muzyka np jak w trailerach filmu LOST-Zagubieni... Oczywiście, jeżeli ktoś może posiada jakieś źródło linku/ów do serwisów z ową muzyką bardzo byłbym wdzieczny , jak by ktoś podzielił się zemną / z nami :)

Wiem że forum nie tyczy się takich tematów - muzyki, ale przepraszam, myślę że może jakaś osoba robi takiego typu filmy i posiada jakieś zbiory.

Pozdrawiam :)

0

Osobiście polecam Pro Scores z jaki że wszystkim znanego VideoCopilot "dot" net :P

jest to zbiór na serio klimatycznej muzy idealnie pasujących do trailerów.

0

Ale czekaj, ten Pro Scores to jest program?w którym samemu się tworzy muzykę? czy zbiór muzyki? Mógłbyś trochę bardziej wyrazić to :D

Pzdr

[ Dodano: 2009-09-04, 19:57 ]

Ale to kosztuje :D Jak widze na video copilot aż 90 dolców :D

0

...tylko 90 $... tylko...

0

A może coś darmowego? nie ma żadnych stron z jakimiś utworami ? :D

0

tak tylko...

i za pewne wiesz że JEDYNYM sposobem na zdobycie tego jest jego kupno.... :P

[ Dodano: 2009-09-04, 20:03 ]

kurde, jeszcze bana dostane hehe

ja nie kojarze żadnych darmowych utworów. albo samemu składać albo kupić. można tez korzystać z normalnych piosenek. ciąć je i skłądać do kupy

0

Nie no dobra nie będę cię tutaj narażał... spróbuję coś poszukać jakiś piosenek i coś zmontuję ;]

Dzięki i Pozdro ;)

0

nie chodziło o to że mnie narażasz tylko że sugeruje nielegalne źródła :wink:

0

Na razie w czym szukam to wrzuta[doc] pl , wpisalem trailer i szukam w plikach muzycznych, może coś znajdę :)

0

z wrzuty będziesz miałÂ tak samo legalnie pobrane pliki jak pro scores z torrentów. Jeśli chcesz/potrzebujesz mieć wszystko zgodne z prawem, to albo kupisz utwór (np zestaw pro scores) albo nagrasz sobie sam, albo znajdziesz darmowy utwór ( www.soundsnap.com www.pro.jamendo.com )

0

Albo po prostu naucz się dodatkowo obsługi jakiegoś programu do tworzenia muzy, ja używam FL studio które wraz z pluginami ma ogromne możliwości. Wtedy tylko export na mp3 potem export do Ae i masz muzykę, dzwięki i co chcesz.

0

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0