Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
macwoz

Copilot nie do końca doskonały

6 postów w tym temacie

Jeśli ktoś ma zamiar nabyć produkcję audio stajni Kramera p.t. Designer Sound FX , to gorąco odradzam. Liczyłem na odpowiednik video z esentiala a tu d..pa. Reklamuje się tą płytkę jako 500 fantastycznych efektów audio - niezastąpionych w produkcjach, a tymczasem nie przesadzając, może 30-40 Wav-ów jest godnych uwagi, a resztę spokojnie możecie sobie zgrać od kumpla, który ma w miarę przyzwoity sentyzator. Coś Andrzejek się zapędził w komercję tracąc na jakości. Przyznam, że to moje pierwsze rozczarowanie copilotem.

0

Dzięki za ostrzeżenie. Może się przydać w przyszłości

0

to zależy bardziej od podejścia, gustów i dostępności do różnego rodzaju syntezatorów. Dla jednego się przyda tylko 5 dźwięków, dla drugiego 400.

0

Po 1 to wiekszosc osób zle wykorzystuje dzwieki od Andrew Kramera.

Nienawidzę jak ktos wrzuca gotowe, zupelnie nic nie zmieniajac.

Ja wykorzystujac dzwieki z w/w DVD albo Pro Scores etc. staram sie zmienic, pociac, spowolnic material. Mozna super odglosy osiagnac, które z pozoru nie maja nic wspolnego z plikiem wyjsciowym.

Uzywam do tego Sony Video Vegas, polecam ;)

0

Andrzej dorzucił do Pro Scores kilka tutków do SV gdzie pokazuje jak łączy kilka kawałków :)

0

Dokładnie, łączcie, jeden dźwięk z innym lub wieloma, obniżajcie jego tonacje, używajcie korektorów itp to da wam najlepsze rezultaty i osiągniecie coś innego niż to co jest w oryginale.

Najczęściej jest tak, że stosuje się jeszcze korekcje całego dźwięku, dodaje pogłosy, różnego rodzaju efekty takie jak chorus czy inne.

Poeksperymentujcie bo to da wam więcej niż wstawianie "suchych" dźwięków

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0