Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
tommyk7

Pomijanie klatek przy odtwarzaniu

13 postów w tym temacie

Witam.

Chciałbym zrobić coś podobnego do tego teledysku:

http://pl.youtube.com/watch?v=Z1kFHTJcfDY

Konkretnie to chciałbym uzyskać efekt taki jakby ktoś szybko oglądał zdjęcia które były robione jedno po drugim.

Nie wiem czy wystarczająco jasny jest opis jaki podałem ale jakby cos było nie tak to poprawię.

Dzięki

0

najlepiej bierz aparat i do dziela,

ewentualnie nagraj kamera na szybkim shutter'ze potem efekt Posterize Time ustaw na np. 6 i maly na lewels'ach z tego precomp, potem skaluj material w "gore" maly random na rotacji (moze na skali tez), przydalby sie jeszcze jakis random na time remapie (ctr+alt+t)...

przy odrobinie szczescia powinno wyjsc

random?

http://www.motionscript.com/mastering-e ... dom-1.html

0

Witam.

Chciałbym zrobić coś podobnego do tego teledysku:

http://pl.youtube.com/watch?v=Z1kFHTJcfDY

Konkretnie to chciałbym uzyskać efekt taki jakby ktoś szybko oglądał zdjęcia które były robione jedno po drugim.

Nie wiem czy wystarczająco jasny jest opis jaki podałem ale jakby cos było nie tak to poprawię.

Dzięki

Cały ten teledysk został zrobiony aparatem fotograficznym a klatki zostały poukładane w sekwencje. Oczywiście efekt podobny można uzyskać za pomocą pluginów nałożonych na sekwencję zarejstrowaną za pomocą kamery ale nie uzyska się takiego fajnego, organicznego efektu.

Minęło już tyle czasu że chyba nic się nie stanie jeśli zadeklaruję że mogę udostępnić kawałki tego projektu jeśli komuś to się ma do czegoś przydać.

0

Możesz udostępnić ten projekt? Czy to znaczy, że jesteś autorem tego klipu, lub maczałeś w nim palce?

0

Autorem/reżyserem teledysku jest Mikołaj Górecki.

Ja całość złożyłem i obrobiłem na afterku.

Co do udostępniania całego projektu to jest to kłopotliwe ponieważ całość zajmuje kilkanaście GB. Nie mniej jednak pewne części projektu byłbym w stanie gdzieś wrzucić.

0

Autorem/reżyserem teledysku jest Mikołaj Górecki.

Ja całość złożyłem i obrobiłem na afterku.

Co do udostępniania całego projektu to jest to kłopotliwe ponieważ całość zajmuje kilkanaście GB. Nie mniej jednak pewne części projektu byłbym w stanie gdzieś wrzucić.

jakby byla taka mozliwosc to chetnie bym zerkną...

0

Proszę o info na priv jaka konkretnie część projektu Cię interesuje. Zajmie mi to trochę czasu bo muszę to odbackupować ale mogę to przepakować i zawiesić na jakimś wskazanym ftpie czy innym miejscu.

0

Mnie interesuje coś innego, jakie jeszcze klipy robiłeś, możesz się tym pochwalić, czy pracujesz w jakimś studio postprodukcyjnym/filmowym - jakim? Tak z czystej ciekawości ;)

0

Tak ogólnie to jestem wolnym strzelcem ale większość teledysków zrobiłem pracując dla Expresso (http://expresso.com.pl/), producentem była Papaya (http://papaya-films.com/).

Tak mniej więcej to wyglądało tak:

"Leszcze"

"Świat się pomylił" Patrycja Markowska

"Reni Jusis - Niemy Krzyk"

"Piasek & Chojnacki"

"Brodka"

"Myslovitz"

"Avalange"

"Kasia Cerekwicka"

"Matt Kowalsky"

"Wiem - Grzegorz Turnau"

"Kapitan Nemo - Na co czekasz?"

"Grzegorz Markowski & Richard Cleidermann - Nie wiele ci mogę dać"

"Czas surferów" teledysk do filmu

0

fiu fiu... świetny dorobek.

0

fiu fiu... świetny dorobek.

Z dorobkiem to jest tak jak ze zdrowiem. Dziś jesteś zdrowy a jak jutro zachorujesz to niema znaczenia że wczoraj byłeś zdrowy.

Cały czas się trzeba doszkalać, śledzić trendy, poznawać nowe technologie. Pracuję ponad 17 lat i mam na koncie ponad 950 projektów. To naprawdę nic nie znaczy. Od czasu do czasu pojawia się ktoś młody i bardzo zdolny i "zabija ćwieka".

... I bardzo dobrze ! Tak powinno być i oby więcej takich młodych ludzi.

Najważniejsze jest przecież to żeby robić coś fajnego, coś co daje nam satysfakcję.

0

Rzeczywiście portfolio imponujące, dobrze też mówisz o ciągłym samorozwoju :)

Przejrzałem też portfolio expresso - fajne realizacje. To studio nadal jest takie małe zgodnie z tym co jest podane na stronie?

0

Napisałem ostatnio szereg sugestii dotyczących rozwoju studia i zobaczymy co się stanie. Ze względu na miejsce w którym studio się znajduje całość inwestycji jest dość specyficzna. Po prostu Expresso nie może postawić nic w nowym pomieszczeniu bo po prostu niema nowego pomieszczenia. Metraż studia jest ograniczony :-)

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0