Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
sheuron

Ruch Kamery

11 postów w tym temacie

Witam. Mój problem polega na tym że chciałbym ruch kamery z After Effects wrzucić do 3Ds Max'a, ponieważ chciałbym zrobić na mojej prezentacji napis 3D. Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

0

Czyli ze skryptu będę mógł skopiować ruch kamery z After Effects do Maxa a odwrotnie nie ? :/

PS: Mógłbyś dać link od razu do downloadu tego skryptu, bo nie mogę się na tej stronie odnaleźć :D

0

z maxa do aftera najłatwiej spkopiować ruch kamery exportując do sekwencji obrazów RPF, następnie w afterze wyciągnąć w tego ruch kamery.

0

Mi chodzi o skopiowanie ruchu kamery z After Effects do 3Ds max, nie na odwrót :)

0

Bo robi się na odwrót.

Robisz napis w programie 3D, exportujesz go, exportujesz ruch kamery i w AE importujesz, dodajesz tło czy co tam chcesz.

0

W ten sposób nie zrobię, myślałem nad tym, ale to nie wypali na odwrót, ponieważ mam zamiar zrobić tą prezentacje w After Effects i chciałbym aby główne, wielki napisy były 3D. Kamera będzie przelatywała z punktu do punktu, a wszystko będzie znajdowało się w tle, dlatego też chcę zrobić te napisy 3D. Wyglądało by to wg mnie świetnie ale jeżeli miałbym zacząć w Maxie to musiałbym z góry ustalić i wiedzieć dokładnie jaki ma być ruch kamery na filmiku, na dodatek tło i wszystko inne w After Effects, natomiast tylko napisy byłyby zrobione w Maxie. Z tego powodu chcę skopiować ruch kamery z AF do Maxa, zrobić tam napisy i dopiero dodać do AF

0

Dziękować :D niestety do pobrania za free tylko demo :

0

Sorki że post pod postem ale zainstalowałem ten plugin i nie wiem jak go uruchomić, a tutka nigdzie nie widzę :(

0

Z wszystkim sobie poradziłem :) temat do zamknięcia

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0