Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gryps44

Problem z Unicode

10 postów w tym temacie

Witam,

Mam problem związany z "unicode". Przedwczoraj formatowałem komputer i dzisiaj zainstalowałem After Effects'a. Przy włączaniu go pokazuje się komunikat: "After Effects error: can't get Unicode file" a nizej "(83::4). Gdy klikam na "OK" ukazuje się następny komunikat: "After Effects error: failed to parse transmap file", i nizej znowu (83::4) gdy klikam na "OK" komunikat pokazuje się znowu i tak bez konca, uniemożliwiając pracę w After Effects'ie.

Posiadam Windowsa XP z service packiem 3.

Bardzo proszę o pomoc gdyż mam dużo pracy z Afterem :(

0

Witam ponownie.

Udało mi się rozwikłać problem. Wystarczyło tylko zainstalować starszą wersję Adobe After Effects'a, czyli wersję 6.5. Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam

0

Dzieki za input. Powiedz jeszcze tylko, czy zainstalowales stara, a potem nowa? Jak to sie dokladnie odbylo?

Probowales przed tem czyscic wszystkie ustawienia usuwajac pliki z Documents and Settings itp?

0

A więc tak: Najpierw zrobiłem formata (ponownie), następnie zainstalowałem wersję 7.0 bo chciałem sprawdzić czy będzie działac. Niestety nie działało :( No więc coś mi podpowiedziało żeby zainstalować starszą wersję, bo nie raz są podobne sytuacje z grami, ze najpierw trzeba miec starą wersję. No i zainstalowałem wersję 6.5. Odpaliłem 7.0 i problemu nie ma :D

0

Ludzie pomocy! Od nie dawna to samo mi wyskakuje. Nie chce robić formata więc wiecie co można z tym zrobić?

0

Nie wiem czy zadziała, ale często pomagało:

1) Odinstaluj Aftera, oczyść katalogi C:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Dane Aplikacji\Adobe\After Effects oraz C\:Program Files\Adobe After Effects 7.0

Zainstaluj ponownie

Jeżeli nie pomoże to:

2) Utwórz w Windowsie nowego użytkownika i po zalogowaniu zobacz czy pojawiaja się te same błędy.

0

yyyyy.... ja mam ten sam problem! ;///// A gdzie odpowiedz? Jak byscie sie zacieli :D

Kontynujcie temat :D. Mam idetycznie, na poczatku pojawiaja sie 2 bledy i po paru minutak(tyle, ze po tychparu minutach to juz rezeba wcisnac ctrl+alt+delete) Ten blad wyskakuje za kazdym trazem jak tylko go wylacze! Co ronic?

Wiem, ze jest duzo bledow w mojej pisowni ale niue chce mi sie poprawiac.

0

Mam ten sam problem. Zrobiłem tak samo jak mówił mój poprzednik ale to nie pomogło. Więc jakieś inne pomysły Panowie?

0

Znajdź plik AfterFX9.ini ,nr zależy od wersji aftera jaką posiadasz.Zależnie od systemu plik znajduje się w System>Użytkownicy>nazwa użytkownika>Application Data>Adobe>After Effects>9.0.Otwierasz go w notatniku,NIE W WORDZIE,szukasz parametru:[system DLL Fragmentation Workaround],poniżej będziesz miał Enable Workaround,zmień wartość z 1 na 0.Zapisz i wyjdź z pliku.

A jeśli już masz wartość na 0,to więcej pomysłów brak :wink:

0

To jest problem z fontami - spróbuj usunąć wszystkie a potem je doinstalować z CDka.

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0