Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
xLewon

Jaki format? AAE 5.0

4 posty w tym temacie

Witam. Sprawa jest następująca. Stworzyłem pewien film dla mojej szkoły, w formacie 720x480, trwający 9 min, i w jakim formacie mozna go zapisac? wiem ze jest wiele formatów, QT, H264, AVI, FLV itp itd, jednakze jaki jest najlepszy jekosciowi i najmniejszy pojemnosciowo? Gdy zacząłem renderować film w h264 to wyskoczyło mi 56h :o. Co zrobic i jak zeby nie stracił na rozdziałce i jakosci a szybko i dobrze go zapisac? a tak btw, robilem takze pewien film trwający 2min, takie tam, pokazuje sie zdjecie i znika, i zapisałem go rozdziałce tak samo 720x480, h264 zajmuje 8mb, flv -12mb, QuickTime 440mb, i AVI - 4gb!!! mozna jakos zrobic tak zeby film był w AVI ale skompresować go jakos do mniejszej jakosci? Czy da sie przez Effecta to zrobić czy moze jakims innym programem? oraz zeby film nie stracił duzo na jakosci. moja werscja AAE -5.0

0

Jasne, że się da. Ja np. w AE exportuje do AVI bezstratnie (właśnie dlatego tak dużo zajmuje - jak napisałeś 4gb), potem wrzucam do virtualdub'a i przelatuje divxem. Jeżeli nie wiesz jak to znajdź na forum "przydasie" Splasha.

0

a jakis konkretny link bardziej czy cos? bo szukam i szukam i nie moge znaleźć :) albo instrucja?:))

0

http://vjsplasz.blogspot.com/search/lab ... -results=4

A po krótce - musisz mieć zainstalowany kodek Xvid. Renderujesz w AE do avi loseless'a, wrzucasz do VirtualDub-a, wchodzisz video->compression (ctr+p) wybierasz Xvid. Ew możesz go sobie trochę skonfigurować. Zapisujesz i gotowe.

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0