Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
smerda14

Premierka

7 postów w tym temacie

Otoz chcialbym ulatwic sobie prace z tym programem. Mianowicie chodzi mi o to czy premirka ma mozliwosc pokazywania ktore filmy zostaly uzyte na time linie> Robie wesela i troche tego materialu jest, a patrzenie na linie czy sie znajduja troche dlugo trwa:) Chodzi mi o to zeby ladnie bylo wyswietlane ktore filmy nie zostaly jeszcze uzyte, a ktore juz sie znajduja. Z gory dzieki za pomoc:)

0

W najnowszej wersji w pakiecie CS6 właśnie tak to wygląda... w momencie gdy użyjesz pliku na timeline zostanie on oznaczony.

0

We wcześniejszych wersjach też to jest, wystarczy kliknąć w taką małą strzałkę obok parametrów plików (panel Project) i dokładnie wiemy gdzie co jest oraz gdzie było użyte, poza tym zawsze można sobie włączyć panel Video Usage :) Jakby ktoś nie wiedział podsyłam screen:

http://s6.ifotos.pl/img/12344jpg_rwaqsne.jpg

0

mam zbliżone pytanie. po zaimportowaniu filmów chciałbym je sobie poukładać w dowolnej kolejności. da się? bo jak łapie za filmik to mogę go tylko na timeline wrzucić nie mogę wyżej albo niżej w całej liście...

0

Nie. Działa to tak jak organizacja plików w folderze, więc znaczenie ma najczesciej nazwa pliku. Oczywiscie mozna sobie liste posortowac po innych atrybutach, ale dowolnie przestawiac sie nie da. Polecam odpowiednie nazewnictwo plikow i sortowanie ich w Bin'y (foldery wewnatrz Premiere).

0

Słuchajcie mam pytanie, czy jest opcja żeby z kilku/kilkunastu klipów usunąć dany efekt na raz? Nałożyć na wszystkie da się, zaznaczając i wklejając a usunąć? Wydaje mi się że raczej nie ale wolę spytać.. :)

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0