Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
DAFi87

Dodatkowe nie chciane klatki

3 posty w tym temacie

Witam.

Mam problem i nie mogę go rozwiązać również nie znalazłem podobnego wątku na forum.

Do moich materiałów (filmików) dodają się losowo pojedyncze klatki z materiału nad którym pracuje. Np: filmik trwa 5 s to np w 4 sekundzie mignie mi dodatkowa klatka z 1 s. Nie wiem co jest grane próbowałem zmienić kodeki ale bez skutku. Dodam jeszcze że problem występuję w programie same odtwarzanie po za programem nie ma takich efektów. Problem występuję zarówno w wersji CS 5 i CS 6. Wcześniej pracowałem na CS 4 pod XP i nie było takich akcji,

teraz jadę na win 7 professional 64 w sprzęcie nic nie zmieniałem: nVidia 9600 GT Q9300 4 giga RAM. Pomocy!

0

Jakiś bug, a program jest zmaksymalizowany? Może to jest powodem?

Ale jeśli wszystko ok jest poza programem, to po co panikować, że w programie coś nie trybi? Gdyby mieszały Ci się klatki co chwila z początku sekwencji na końcu, to byłby faktycznie problem ;)

Podejrzewam, że pracujesz na materiale video. Sprawdź czy to samo będzie się działo jak będziesz pracował na sekwencji klatek. Jeśli nie będzie się to działo, tzn, że program ma problemy z zdekodowaniem materiału video.

0

Hmm... Stawiam raczej że to coś z zdekodowaniem materiału video, bo jak tylko dodam do projektu materiał vide do wyskakuje błąd i brakuje audio z tego materiału. A co do odtwarzania to może nie zbyt jasno się wyraziłem. Mianowicie przed edycją materiału w AF nie ma "dodatkowych klatek", ale jak zacznę coś już edytować to pojawiają się owe klatki . Nie mam ich dużo bo tylko kilka ale na prawdę uprzykrzają prace. Dało by się jeszcze jakoś żyć z tym, lecz one również się renderują. (link do fotki z błędem http://imageshack.us/photo/my-images/100/bladin.jpg/).

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0