Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
PeWu17

Problem z Magic Bullet Looks

6 postów w tym temacie

Witajcie

Dzisiaj zainstalowałem sobie próbną wersję magic bullet looks , instalacja przebiegła pomyślnie..

Problem w tym że nie me tego plug-in'u w zakładce "Effects".. Przeszukałem całe google , strony polskie jak i zagraniczne.. Nic się nie dowiedziałem poza tym że należy sprawdzić czy w folderze Effects znajduje się MBL.aex lub looks.aex , no i niestety , u mnie tego nie ma..

Myślę że problem tkwi w tym że podczas instalacji nie miałem wyboru ścieżki docelowej :(

Widziałem na filmach instruktażowych , tam przed rozpoczęciem instalacji mają wybór , gdzie zainstalować plug-in.

Posiadam Adobe After Effects CS4 32 bit , MBL również 32 bit.

Dodam że znalazłem folder z zainstalowanym pluginem , znajduje się na dysku z systemem , można go odpalić poprzez ikonkę jednak mi zależy na tym by móc otwierać ten plug-in w After Effects.

Pomóżcie proszę bo straciłem już dzisiaj 3 godziny na marne..

0

Zobacz gdzie się zainstalował. W katalogu suppoert files/plugins ? czy gdzies indziej ?

0

Zainstalował mi się na D:/Program Files/LooksBuilder , jest to dysk gdzie jest zainstalowany system czyli zazwyczaj domyślna ścieżka instalacji każdego programu.

0

Witam:) Też miałem ten sam problem C:\Program Files\Common\Plug-ins\CS6\MediaCore czyli ty masz D to będzie d :) i stąd skopiuj wszystko i wrzuć tam gdzie masz zainstalowany ae :) wszystko smiga

0

@Up

Gościu jesteś wielki , szkoda że nie ma na tym forum plusów bo dostałbyś u mnie takiego Ogromnego!

DZIĘKI

Bardzo zależało mi na tym plug-inie , daje on ogromne możliwości.

0

Spoko:)

Prosimy o unikanie niepotrzebnych postów z jednym słowem, nie pomagają, zaśmiecają. / Administracja

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0