Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Venes

ALTER EGO (Parade by AIR)

6 postów w tym temacie

Cześć ;)

Zapraszam Was do oglądnięcia mojej interpretacji tematu ALTER EGO.

Film miał być stylizowany na nieme kino - dlatego też nie za bardzo przejmowałam się jakością wideo, nie próbowałam też walczyć z szumami. Są tutaj także charakterystyczne przeskoki kadrów. Każde wideo dodatkowo jest przyśpieszone do jakichś 35-60 %

Utwór pochodzi z oficjalnej ścieżki dźwiękowej odrestaurowanej Podróżny na Książyc (1902) Georga Meliesa - takie nawiązanie do początków kina ;)

Co o tym sądzicie?

ps. jest to moja druga praca, w której plastykę wideo opieram na własnej twarzy - co kilka osób mi zarzuciło. W następnym projekcie znajdę inną drogę ;)

Pozdrawiam!

Canon LEGRIA HF 2000

Adobe After Effects CS6

0

Przyjemnie się to oglądało - masz bardzo plastyczną twarz i fajne pomysły. Technicznie ciężko ocenić - nie wyczuwa się stylizacji na nieme kino, może poprzez brak szumów, przepaleń i innych brudów... ale to uważam in plus - ma to swój charakter. Muzyka bardzo fajnie dobrana. Good work :)

A... i nie przejmuj się innymi, zrobić wszystkim dobrze się nie da... a wszystkich wku..ć bardzo łatwo. Rób dalej swoje :)

Pozdrawiam

Maciek

0

Fajnie, że sama objęłaś główną rolę. To reżyser najbardziej rozumie jak co powinien wykonać aktor

1

Dzięki !

Nagranie siebie i zmontowanie tego jest dla mnie strasznie przyjemną pracą (i dobrą zabawą), aczkolwiek zdaję sobie z tego sprawę, że gdy zechcę zrobić coś większego to na pewno nie w pojedynkę na tle niebieskich kocyków z ikei, bez odpowiedniego oświetlenia, operatora, aktorów itp, hehe.....

Trochę mnie to przeraża, ten ogrom osób zaangażowanych w projekty filmowo-reklamowo-różne.

Tak jak kolega napisał, to reżyser zazwyczaj najlepiej wie o co mu chodzi - możliwe, że piszę to z perspektywy osoby, która zawsze sama wszystko robiła i wolała nie prosić innych ludzi o pomoc. - Podejrzewam, że zerowy budżet ( ;)) ) tez grał tutaj dużą rolę :)

W każdy razie miło, że się spodobało ;)

0

Fajne, fajne :)

0

no cóż - piekna rzecz... typowa rzecz w której Pomysł jest na pierwszym miejscu... a technika jest środkiem jego przedstawienia, brak przerostu formy nad treścią - to jest to czego niektórzy forumowicze powinni już teraz czerpać z Twojej twórczości...

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0