Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Rumblever4s

Jak zrobić efekt szybkiego kołysania się przedmiotu?

6 postów w tym temacie

Hej,z góry chciałbym powiedzieć,że jestem początkującym użytkownikiem AE.

A więc chciałbym sie spytać,czy istnieje taka opcja/efekt szybkiego kołysania sie przedmiotu.

Mam przedmiot,który chce wprowadzić w szybkie kołysanie się w tle,i nie wiem jak to zrobić.

Pozdrawiam:D

0

Operujesz normalnie na Rotation :). Dodajesz na timelinie punktory i obracasz objekt jak chcesz. Nie kojarze efektu który sam kołysałby objektem.

1

Operujesz normalnie na Rotation :). Dodajesz na timelinie punktory i obracasz objekt jak chcesz. Nie kojarze efektu który sam kołysałby objektem.

Dodatkowo, jeśli chcesz się pobawić, żebyt to wyglądało płynniej, zaznacz te ,,kropki" klikasz PPM i z opcji ,,kayframe assistant" (to na samym dole) wybierasz Easy Ease

0

Przesuń Achor Point na sam dół (bądź górę) obiektu. Jeżeli nie chcę Ci się ciągle kopiować keyframów, kliknij z altem na stoper i wpisz loopOut("cycle"). Tamtejszy układ keyframów, skopiuje Ci się (niewidocznie na osi czasu) do końca trwania warstwy. Jeżeli to za daleko do porfekcji jak na twoje oczekiwania, ruch możesz animować w zakładce Graph editor. Nie ma profesjonalistów, którzy nie dotykaliby się tej zakładki :)

1

Witam, nie chciałem robić nowego tematu. Zrobiłem tak jak polecaliście koledze u góry, ustawiłem kropki co 0:00:00:06 i zrobiłem easy ease i nadal czuję że mi klatkuje, w czym jest problem?

0

Klatkuje? W sensie, że Ci się scina? Zwiększ ilość klatek w kompozycji od np. 60

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0