Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
stillshady96

"Zlewanie się" prześwitujących napisów z obrazem

5 postów w tym temacie

Pierw dam screena potem wytłumaczę 

http://images.tinypic.pl/i/00346/653q1bktvgsa.png

chodzi o to że napisy tudzież tekst zlewają się z obrazkiem pod nimi bo "prześwitują" chcę żeby były tak twardo "po chamsku" nałożone tak jak jest np. w banerze u góry tutaj na aftereffects.pl to mi ten napis w adobe prześwituję że jakbym takie coś napisał to na napisie byłoby widoczne tło pod nim.

Opacity = 100%

Nie mam pojęcia jak to zmienić , gdy tego nie zmieniałem bo nie wiem jak to efekt końcowy jest fatalny bo napis jest niedokładny a nawet trudno czytelny..

Prześwitują to może złe określenie nawiązując do obrazka , ale gdybym dał napis o kolorze podobnym to by mi prześwitywało i tego o co mi chodzi byście nie zauważyli , specjalnie uzyłem czerwonego na szarym

0

pewnie zmieniłeś tryb mieszania

0

Dziękuje serdecznie , jestem początkującym , już znalazłem przyczynę problemu twoja w tym zasługa. Na przyszłość będę już wiedzieć

0

Na przyszłość polecam pisać kropki ;) Może bym pomógł, ale nie za bardzo mogłem się połapać o co chodzi.

Pozdrawiam :)

0

Staram się dawać sobie z tym radę. Po prostu nie mogę zbyt przesadzać z wielkością czcionki by była widoczna , a gdy chcę by pasowała do obrazka kolorem to się z nim zlewa, dlatego w tym przypadku zastosowałem obramowanie.

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0