Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Szwagierfiction

HoffmaNOWA

4 posty w tym temacie

Ostanio zgłosiłem nasze skromne studio do filmu, którego potrzebowała szkoła. Przenosimy się i jest to dobra karta przetargowa do zachęcania gimbazy do wstąpienia w nasze szeregi. Razem z pomocą dwóch koleżanek i nauczyciela historii stworzyliśmy takie oto dzieło:

https://vimeo.com/61621342

Proszę o konstruktywną krytykę. Wiecie, że nie obrażę się jak ktoś go zjedzie, ale jak pozostanie bez komentarza mogę poczuć się urażony ;)

0

Hmm, gdyby nie Twój komentarz że szkoła została przeniesiona, nie wiedział bym o co chodzi w tym filmiku. Intro bardzo na +, natomiast ten One shot słabo pokazuje szkołę. Do tego niezbyt dobre ruchy kamery, z czego kręciłeś ? Wiem że stać Cię na więcej ;)

0

To był nasz pierwszy raz z Glide-Camem HD 2000 (mogliśmy wypożyczyć na koszt szkoły :P). Muzyka była za krótka, więc musieliśmy przyspieszyć niektóre momenty i powychodziły strasznie niestabilnie. Dodatkowo pod koniec naszemu kamerzyście ręka puchła od ciężaru jaki musiał nosić przez 3 min 44 sekundy i stabilizacja tym gorzej na tym pozyskała

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0