Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
krajstof

Krótkie pytanie a propos zapętlania.

9 postów w tym temacie

Hej wszystkim. Mam takie małe pytanko odnośnie zapętlania animacji... aby zapętlić animację w sposób od początku do końca, od początku do końca itp wystarczy proste wyrażenie:

loopOut(Type="cycle")

Ale, chodzi mi o zapętlenie obiektu od początku do końca, a następnie od końca do poczętku i tak w kółko... oczywiście wystarczy za pewne zmienić tylko Type z cycle... no własnie... na co? Próbowałem już reverse, inverse, back ... wszystkiego co mi do głowy przyszło.. i lipa ;)

Za pewne ktoś to wie więc byłbym wdzięczny za podzielenie się ze mną ( i może z innymi, mającymi ten sam problem ) użytkownikami...

Zdrówka.

0

a nie latwiej powielic warstwe, przesunac, dac Time Reverse, Precompose dla obydwu i wtedy loopOut?

0

a nie latwiej powielic warstwe, przesunac, dac Time Reverse, Precompose dla obydwu i wtedy loopOut?

Hyhy... nie to żebym się czepiał... to jest jedna z możliwości.. oczywiście... ale jeśli byłoby takowe wyrażenie zapętlające animację w taki sposób ( a na pewno jest ponieważ widziałem coś takiego bardzoo dawnoo temu na jednym z jakichś tutoriali [ sam efekt - nie wyrażenie ), to uznałbym je na pewno z bardziej poręczne i prostsze :)

0

Zawsze możesz zrobić wyrażenie warunkowe.

0

spróbuj:

loopOut (type="pingpong");

0

spróbuj:

loopOut (type="pingpong");

Taaaakkkk :D Właśnie o to mi chodziło :) Dzięki wielkie.

0

ejj a gdzie ten kod sie wpisuje???? :lol: ja chcialabym zapetlic każdą warstwę osobno poniewaz czas animacji poszczegolnych L. sie rozni.. pomozecie:)))))))))))))))

0

W expression?

Alt klik na zegarek

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0