Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
adikus120

Potrzebuje pilnej pomocy z zrobieniami inter!

12 postów w tym temacie

Witam na forum jestem nowy potrzebuje pomocy odnośnie programu adobe after effect cs6. Przygotowuje na pewny event krótkie intra tzn. jest cos takiego jak w programach tv film przedstawiający człowieka i napis z jego imieniem i nazwiskiem. Mam green screena i chcialbym zrobić pare takich efektów np. człowiek trzyma na dłoniach napis 3d ze swoim imieniem i nazwiskiem, wpycha na scenę rękami ogromny napis z imieniem. napis stoi na ziemi a on na niego skacze nogami i rozwala napis, albo np. takie efekty z napisami jak robi ten gość http://www.youtube.com/watch?v=WVDIzptRU9Q prosze o waszą pomoc może ktoś byłby tak dobry i zrobił tutorial z góry dzięki:D Adik

0

Sluchajcie. Jestem nowy na Waszym forum i potrzebuję pomocy odnośnie takich wyścigów  https://www.youtube.com/watch?v=GZ5yMDmYmOI

Dopiero uczę się jeździć samochodem i nie mam jeszcze prawa jazdy, ale musze na przyszły tydzień wystąpić podczas wyścigu w Istambule. Wiecie ... chciałbym takl jak kubica, ale tak szybciej i lepiej, tak żeby wygrać kilka razy. Proszę o Waszą pomoc, a jedyne co potrzebuję to kasy na wyjazd, samochodu, szkolenia, ekipy na pitstop i jeszcze jakby ktoś mi powiedział jak się takim bolidem jeździ. 

Mniej więcej takie pytanie zadałeś - jeśli podjąłeś się zrobienia takich intr komercyjnie to ... - mówiąc lekko  - jesteś szalony, a już na pewno osoba zlecająca Ci coś takiego jest szalona. Ale nic... życzę powodzenia w nauce AE w tydzień - myślę że pójdzie Ci tak samo dobrze jak mi na wyścigu F1 w Istambule :)

A tak serio to zacznij od poznania podstaw obsługi programu, a potem się zabieraj do realizowania projektów na imprezy. 

0

już mam to wszystko troche obczajone i zrobiłem pare projektów ale prosze o pomoc najbardziej zależy mi na efekcie tych napisów na dłoniach

0

już mam to wszystko troche obczajone i zrobiłem pare projektów ale prosze o pomoc najbardziej zależy mi na efekcie tych napisów na dłoniach

Jakbyś miał trochę obczajone to byś wiedział jak wykonać taką animacje.

0

czyli nie mam co liczyć na waszą pomoc?

0

Przypomina mi się moja przygoda z AE . Mniej więcej

Kolega pyta zrobi mi ktoś intro coś tam mogę zapłacić ;)

No spoko odpowiadam coś tam umiem (jestem zielony w tym momencie)

Podjąłem się teko i nie zrobiłem oczywiście co z tego wyszło nie pytajcie ...

A co do ciebie to zrób po prostu jak masz człowieka to użyj właściwości 3D zawartych w AE  i
wraz z klatką którą chcesz po prostu zaznacz klatki kluczowe ... to nie
jest takie trudne jeśli miałeś do czynienia z AE to naprawdę sobie
poradzisz ;)

0

dzieki za odp bede kąbinować chce iść i rozwijać sie w kierunku montarzu i grafiki 3d ale warto na początku uważam skorzystać z porad bardziej doświadczonych kolegów

0

Może teraz lekko za-offtopuje ale przyglądam się tutaj wypowiedziom "elity" forumowej od dłuższego czasu... ma wrażenie że wy nie chcecie po prostu pomagać , rozumiem że część z was pewnie robi coś w tej "branży" montażu filmów etc. czepiacie się każdego zamiast napisać te dwa trzy słowa rady..

Za wszystko byście chcieli aby wam płacić , sądzę że jakby był wybór innego forum o AE to pewnie wszyscy by się na was wypieli i na to forum..

Czasami wpadam na inne fora poświęcone samej grafice , nie chciałbym tutaj reklamować więc nie podam konkretów , zauważyłem że ludzie są tam bardziej pomocni , od tego jest forum.

Rozumiem że czasami pewne pytania są irytujące bo można je rozwiązać znając podstawy ale WY zawsze zasłaniacie się tym argumentem.

Kolega prosi o pomoc to mogli byście mu podać chociaż czym ma się kierować , nie mówię że macie rozpisywać się na trzy strony jak to krok po korku zrobić , ale przynajmniej kilka zdań streścić w czym ma szukać.

To chyba tyle co chciałem powiedzieć..

Nie wiem jaką wy znacie definicję "forum" ale z tego co widzę to nie ja sam mam ją odmienną od waszej.. Co drugi temat jest tak potraktowany..

0

Emil, dla takich postów jak ten Twój, warto jeszcze zaglądać na to forum :)

0

PeWu17

Masz rację - forum jest po to żeby pomagać i po to żeby dzielić się wiedzą i zanim zaczniesz mieć pretensje do "elity" tego forum za zbyt komercyjne podejście - poświęć trochę czasu na sprawdzenie ile to forum istnieje, ile wiedzy się w nim znajduje, ile wiedzy i czasu na dzielenie się nią - najczęściej darmowo - spędziła i spędza rzeczona "elita" w innych miejscach poza forum. 

A wracając do sedna - tak dzielić się wiedzą i odpowiadać na pytania, oraz pomagać które próbują rozwiązać jakiś problem podczas pracy - należy. Nie należy jednak wykonywać za kogoś pracy, a właśnie czegoś takiego oczekuje osoba pisząca:

prosze o waszą pomoc może ktoś byłby tak dobry i zrobił tutorial

Dokładnie takie samo pytanie zadałem odnośnie F1 i jak sądzisz - czy ktoś na motoryzacyjnym forum by mi pomógł? Raczej nie. 

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0