Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
imeil

Copy - 15GB za free dla każdego

9 postów w tym temacie

Pojawił się na rynku chyba w końcu godny przeciwnik dla Dropboxa. Czym jest dropbox to chyba nikomu nie należy tłumaczyć, a już wkrótce nikomu nie trzeba będzie mówić czym jest Copy.

Na start każdy dostaje 15 GB miejsca, brak ograniczeń wielkości plików i dość rozbudowana możliwość współdzielenia plików. Zapraszam do przeczytani czym jest Copy i do rejestracji. A gdy polecicie program znajomym to za każdego poleconego otrzymacie dodatkowe 5GB.

http://motionfreaks.pl/blog/copy-15gb-dla-kazdego-w-chmurze-za-darmo

0

Ot jeszcze taki mały ficzer którym wydawało mi się że warto się podzielić. W Copy jeśli chcemy backupować dowolny folder z dysku możemy to zrobić po prostu tworząc skrót do do folderu i przenosząc go do Copy. Backup jeszcze nigdy nie był tak prosty. 

http://motionfreaks.pl/blog/backupowanie-folderow-w-copy

0

Chętnie przetestuje, dzięki za wrzutę :)

0

Testuj, testuj i daj znać jak się sprawdza usługa. 

0

Testowałem kilka tych usług magazynu w chmurze i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że dropbox jest bezkonkurencyjny.

Niestety jedynym atutem innych niż dropbox usług tego typu jest większa darmowa przestrzeń. Ale co mi po przestrzeni gdy po przerwanym kilkugodzinnym wysyłaniu dużego pliku trzeba następne wysyłanie zaczynać od nowa, nie ma opcji kontynuacji u innych od dropboxa.

0

Miejsca na kompie raczej nie zaoszczędzisz tym, bo to nie hosting :P Oczywiście są sposoby żeby obejść, ale nie do tego to jest przeznaczone.

Swoją drogą używam copy od czasu moich postów wyżej i spisuje się świetnie, polecam! :)

0

Testowałem i nie przypadł mi go gustu. Mam nadzieję, że wejdą jakieś aktualizacje i nowe funkcje.

Bardzo serdecznie dziękuję.

0

Czemu nie przypadł Ci do gustu? Powiedz coś więcej.

Dla mnie jest świetny. Do tej pory korzystam z niego czasem jak Creative Cloud mnie zawiedzie (a zdarza się to stosunkowo często)

0

Zgadzam się z kolegom wyżej, tylko jeszcze się nie zawiodłem :P Jakbym wycenił i zrobił porównanie cen energii jaką zużyłem przy konkurencji... okazałoby się, że jestem milionerem ;p

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0