Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
smerda14

monitor problem hdmi

6 postów w tym temacie

Mam problem z monitorem lg dm2752. otoż monitor nie działa na samym hdmi musi być podłaczony przez dvi i hdmi to wtedy moge wyświetlać obraz przez hdmi. i problemu nie bylo na mojej starej karcie bo takie wejscia owe posiadała dvi i hdmi. kupiłem nowy sprzet msi z87 mpower + intela 4770k. i chciałem na zitegrowanej grafice bo jest lepsza niż ta moja stara wysłużona nvidia 8600. na płycie jest tylko hdmi i po podłaczeniu monitora przez ten kabel nie ma obrazu monitor wgl nie znajduje.Podejrzewam, że może byćto wina firmware http://www.lg.com/pl...e/lg-DM2752D-PZ owe znajduje się na stronie producenta nie mam zielonego pojęcia jak to zainstalować. proszę o pomoc w rozwiazaniu problemu być może firmware nie ma znaczenia ale co było by winne, że hdmi nie wyświetla samo obrazu? Z góry dzieki za pomoc

0

Sprawdź jakie hdmi mją gniazdka w monitorze i płycie a jaki masz kabel. Z tego co wiem, są jakieś standardy hdmi ostatnio weszło jakieś nowsze, ale nie wiem czy to by miało wpływ.

0

Trzeba było kupić tańszą z DVI  :)

Sprawdź czy na pewno wszystko masz ustawione w biosie, i czy kabel jest podłączony do właściwego wyjścia hdmi, bo jest ich na niej chyba więcej niż jedno.

Jeśli karta graficzna jest włożona to ta w procesorze jest chyba domyślnie wyłączona, miałem krótko 4770K w jednym z komputerów ale sprzedałem, i nie pamiętam dokładnie jak to było.

0

@M74 nie może być domyślnie wyłączona bez dodatkowej karty graficznej... jak byś chciał wtedy cokolwiek zrobić ? Bez karty graficznej po prostu odpala się ta na płycie, nic nie musisz włączać. Ja obstawiam kabel, najprostsze rozwiązanie :)

0

Zastanów się nad kupnem nowego modelu;p ja tak zrobiłem bo też miałem ciągle problem ze swoim monitorem. Obecnie posiadam monitor multimedialny tej marki http://www.vobis.pl/monitor-samsung-27-curved-ls27e591cs/en-2-149584.html i powiem Ci, że jest naprawdę dobry a oglądanie filmów jest teraz przyjemnością, bo mało tego, że bardzo wyraźny jest obraz i szerokie pole widzenia to w ogóle się nie zacina;)

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0