Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Piotr121

Plexus 2

8 postów w tym temacie

Witam, 

Inspirując się tym video :  

postanowiłem w swoim projekcie tez użyć plexusa, tylko jest jeden problem. 

Jeszcze nie miałem z nim styczności. Dobra przejdę do konkretów... Powiedzcie mi moi drodzy koledzy od AE jak zrobić aby te linie sie animowały od jednego punktu ? 

Może macie jakieś tutki, albo ktoś napisze mi łopatologicznie ? :)

p.s prosił bym o szybką odpowiedź bo w poniedziałek muszę mieć gotową posprodukcje

Pozdrawiam i z góry dzięki 

0

ale tu nie jest potrzebny plexus...

0

ale tu nie jest potrzebny plexus...

Dzięki za odpowiedź, ale takiej pomocy to ja nie potrzebuje... 

Jak już się decydujesz napisać w jakimś poście szanowny kolego to wypada pomóc i podsunąć pomysł, ale zapomniałem taka mentalność większości polaczkow ... 

Pewnie teraz dowartościowałeś swoje malutkie ego i myślisz "hmmm ale jestem zajebisty" Przykro mi , ale dalej będziesz BURAKIEM 

0

Kolego Piotr121 rozumiem że w Twoje pracy z programem napotkałeś na problem z którym nie do końca jesteś w stanie sobie poradzić. Rozumiem również że taką odpowiedź chciałbyś uzyskać jak najszybciej. Rozumiem również że niektóre odpowiedzi użytkowników forum mogą być dla Ciebie niesatysfakcjonujące. Mimo tego jednak bardzo Cię proszę o minimum kultury osobistej, nie używanie określeń obraźliwych wobec swoich współrozmówców ponieważ po pierwsze i przede wszystkim takie zachowania nie są zgodne z regulaminem tego forum który zaakceptowałeś rejestrując się na forum, nie są również zwyczajnie zgodne z powszechnymi zasadami kultury osobistej a dodatkowo takie zachowanie z pewnością nie pomoże Ci w żaden sposób. Jesteś nowym użytkownikiem tej społeczności który napisał dwa posty - z czego jeden to w zasadzie same obelgi wobec osoby która w żaden sposób ich nie sprowokowała. Radzę abyś przemyślał swoje zachowanie ponieważ z takim podejściem obawiam się że żadnej pomocy nie uzyskasz. 
Dodatkowo jako że jesteś osobą posługującą się dość biegle językiem polskim wnioskuję że również jesteś polakiem, w związku z tym wyzywanie innych od polaczków będąc zupełnie nie sprowokowanym do tego wydaje mi się trochę nie na miejscu i sugeruje raczej że "gębę" "polaczka" raczej można Tobie przypiąć jako osobie plującej jadem na wszystkich dookoła bez powodu. Prosze więc abyś przemyślał to co napisałeś i co jeszcze napiszesz gdyż takie wypowiedzi po prostu jako niezgodne z naszym regulaminem mogą spowodować że bedziemy zmuszeni jako administracja forum zablokować Twoje konto a w perspektywie blokadę Twojego adresu IP na dostęp do forum. 

0

Piotr121 napisałem, że nie jest do tego potrzebny plexus, żeby nie narażać Cię na zbędne koszty... - to jest forma pomocy z mojej strony, ale rozumiem że taki wyedukowany człowiek jak ty nie pojął tego? Wystarczyło napisać np. do mnie wiadomość z prośbą o pomoc... ale nie... trzeba kogoś obrazić, bo potrzebuję do poniedziałku zrobić "posprodukcje", a najlepiej żeby ktoś to zrobił za mnie i to jeszcze za darmo. Luuuzik, nie przejmuję się tym :) i szczerze mam gdzieś jak zareagowałeś :))) napisz do mnie wiadomość z prośbą o pomoc, to może coś zaradzimy!

0

Nie potrzebnie się aż tak uniosłem... Przepraszam Cie KOSMI i Administarorów

0

Ok... zdarza się - mam nadzieję że szanując regulamin forum i ogólnie przyjęte zasady zachowania będziesz długo i owocnie funkcjonował na naszym forum. 

A co do Twojego pytania - jesli nadal jest aktualne - to kolega powyżej ma rację Plexus to zdecydowanie za dużo do tego zastosowania. Możesz to zrobić na co najmniej dwa sposoby albo ręcznie dodając punkty i łącząc je przy pomocy np. efektu Beam. A aby linie i punkty się poruszały musisz po prostu wytrackować materiał wideo i przypiąć punkty stworzone przez ciebie do miejsc które trackowałeś. 

Drugim sposobem jest równiez tracking i użycie dodatku stworzonego przez jednego z czytelników serwisu Motionfreaks o nazwie Plexi: http://motionfreaks.pl/blog/darmowy-plexus-i-optical-flares-od-motionfreaks-pl

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0