Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
xernax

Projekt z 720p do 1080p

2 posty w tym temacie

Witam,
Chcę postawić powoli małe kroczki na youtube, co za czym idzie potrzebne jest mi intro.
Ściągnąłem darmowego gotowca, lecz jest on w 720p. (większość warstw jest w 1080p, lecz sam Composition 1 jest w 720p. Jeśli kliknę na niego i ustawię 1080p, to mam po bokach czarne pasy, a obraz zostaje w 720p.
Proszę o pomoc, wskazówki. Zależy mi, aby te intro było w full hd.

Szukałem w internecie, nie znalazłem. Siedzę nad tym już z 2 godziny. :(

post-21330-0-74933700-1432999101_thumb.png

0

Oj, bidulek ... siedzisz dwie godziny ... często ludzie mając dużo mniejsze problemy siedzą 2 dni i też rozwiązania nie znajdują. 
A co do Twojego problemu to musisz albo przeskalować całą kompozycję (używając parametru scale, albo używając dodatku Detail-preserving Upscale, ale to sposoby które z pewnością nie zachowają takiej samej jakości jak oryginał ponieważ jest to po prostu przeskalowanie, ale to najłatwiejsze sposoby. Jeśli zaś chcesz przeskalować materiał "inteligentnie) musisz przeskalować i ustawić poszczególne elementy/warstwy animacji tak aby wypełniały pełną przestrzeń kompozycji FullHd - tego jednak raczej nie zrobisz w ciągu kilku minut jeśli nie masz opanowanych podstaw pracy z AE.

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0