Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
esmichal

Szybkie przejścia

5 postów w tym temacie

Mam pytanie - jak zrobić takie "szybkie" przejścia jak w oferowanym gotowcu ?
http://videohive.net/item/sport-motivat ... o/11711484

Chodzi o te szybkie cięcia między szybkimi klipami - nie jest to zwykłe ciach, widzę jeszcze nieco ruchu, tak jak by się początkowe klatki powiększały i jakoś rozmazywały. Jest taki efekt - wiem, że to forum od AE ale... najwygodniej by mi było mieć je od razu w Premiere Pro. 

0

Tak jak mówisz - delikatnie powiększenie i rozmycie. Powiększenie uzyskasz przez animowanie parametru skali, rozmycie natomiast efektem z dopiskiem "blur" np. "gaussian blur".

0

Tak właśnie myślałem - tylko liczyłem, że jest jakiś mały gotowiec którego nie znam, który mi to zrobi jednym klikiem - nie tak żeby robić skalę i blura dla każdego klipu w przeciągu 2-3 klatek :) Efektywnie to wygląda w przypadku ujęć sportowych !

0

Tak właśnie myślałem - tylko liczyłem, że jest jakiś mały gotowiec którego nie znam, który mi to zrobi jednym klikiem - nie tak żeby robić skalę i blura dla każdego klipu w przeciągu 2-3 klatek :) Efektywnie to wygląda w przypadku ujęć sportowych !

mARUS Ci w zasadzie powiedział na czym polega przejście ale - jak z resztą widać w opisie całość została wykonana w AE i w AE to zrobisz dużo prościej, a jeśli znasz AE to możesz sobie nawet mały skrypt/preset napisać i dzięki czemu mieć wszystko przy pomocy jednego kliknięcia. Jedno kliknięcie zagwarantuje Ci również gdy kupisz sobie tn szablon na VideoHive i tylko popodmieniasz swój materiał wideo. 

0

Dziekuje za odpowiedź - martwii mnie to, że po zakupie i tak trzeba szykować ok 30-40 klipów po kilka sek w Premierce, renderować je i podkładać do Ae - tak wydaje mi się najszybciej :)

U mnie znajomość AE kuleje, dlatego ciągle Was prosze o pomoc.

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0