Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
oomichalekoo

Widok z pierwszej osoby jak dodac efekt

7 postów w tym temacie

Witam np jade samochodem i chce dodac efekt "palacy sie dom" np na dom ktory mijam ale efekt przenosi sie po ekranie a nie jest tylko na tym domie jak.mam właściwie dodac efekt zeby pozostal w danym miejscu na scenografi.

0

Witaj, zainteresuj się pojęciem motion tracking

0

Witam juz tocumiem z uzyciem motion teacking robie a teraz mam 2 prosbe jak edytowac dana postac zwby np jej rwkw podniesc .Musze zrobic frizze time i edytowac maske pencilem tak?.A deuga sytuacja widzialem jak orzerobili facetowi twarz i wszystko sie ruszalo wraz z mowa , tez to sie robi na freeze time i edytuje sie maske czy cos innwgo prosze o wyjasnienie w skrocie jestem kumaty i ogarne to a AE zafascynowal mnie

0

Witam juz tocumiem z uzyciem motion teacking robie a teraz mam 2 prosbe jak edytowac dana postac zwby np jej rwkw podniesc .Musze zrobic frizze time i edytowac maske pencilem tak?.A deuga sytuacja widzialem jak orzerobili facetowi twarz i wszystko sie ruszalo wraz z mowa , tez to sie robi na freeze time i edytuje sie maske czy cos innwgo prosze o wyjasnienie w skrocie jestem kumaty i ogarne to a AE zafascynowal mnie

0

Strasznie ciężko rozszyfrować to, co napisałeś. Wydaje mi się, że pomoże Ci "Puppet Tool"

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0